Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed: Valhalla

Syringe

Öne çıkan mesajlar

Syndicate güzel bence. Epic bedava verince geçen bi daha oynadım hatta. Hikaye hoştu, Londra da dolaşmak zevkliydi. Jacob'la Evie de iyilerdi karakter olarak.

Unity'den nefret etmiştim ama. Serinin en kötü oyunu bence. Hikaye de çok kötüydü, oynanışda. Arno'da direk en boktan main char serideki. Hiç sevmiyorum o oyunu sdf

Sosyal ağlarda paylaş

49 dakika önce, Darksun dedi ki:

uplayde pre-orderlar

standard 269TL

gold 449

ultimate 495 (539 dan indirimli ? )

hayret valla ilk sürüme nasıl 399 TL fiyat çakmamış bunlar.

9b65db144b5c9d85d91e6d6861dd9b0e.jpg

valla sonradan da ayar gelebilir önsiparişe, benzer şey olmuştu vc4 için.

46 dakika önce, PrudenT dedi ki:

adamların doğru düzgün klavye mouse kullanmak istemesi cidden büyük gerizekalılık olmuş, ben de çok kırıldım şimdi

"her platformda oynanıyor" diye reklam yapıp sonra bunun en büyük esprisini değerlendirmenin 'gerizekalılık' olması trajikomedi.

Sosyal ağlarda paylaş

valla ya öyle ya Aral ın etkinliği azalıyor, sesleri çıkmıyor ne zamandır. Battılar mı ne ? 

hata yok sanırım ubi bütün oyunlarını fiyat olarak TL bazında aşağı çekmiş şimdi baktım.

En yüksek ücret 269TL ye inmiş hem epic hem steamde aynı.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben collectori baya begendim bu defada almadim, neden almadim? oyun + figur = 160 euro ya geliyor

TR store da su an ultimate versiyonun guncel fiyati 390 kusur turk lirasi, asagi yukari 50 euro ediyor buda

1dhj5zh.jpg

buda avrupa fiyati ?, dus %20 ubi indirimini her sekil TR fiyati eziyor ya, 110 euro ya cok daha iyi figurler alinabilio yani, kaybetmesinin tek sebebi TR ye cektikleri gorece "sahane" fiyat ?

beklerim elbet ya fiyat duser yada baska figur filan cikar, gemi filan cok iyide butcesi senede 2 figure zor yetisen bir collector olarak anlamsiz su ?

kargolar acilsin sununla yemeyi planliyorum cebime kalan 110 euroyu efm

Spoiler

xIQ3GR2.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

büyük olsun da witcher'daki gibi her şehre kasabaya , her eve girdiğinde oranın hakikaten yaşayan bir yer olduğu hissini verebilecek mi ?

Sırf oyun uzun sürsün diye devasa openworld yapıyorlar, üzülüyorum

Umarım güzel gelir epey hevesliyim bu oyun için

Dynun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...