Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed: Valhalla

Syringe

Öne çıkan mesajlar

4 dakika önce, Oski dedi ki:

gelir kesin. ubisoft baya destekliyo stadia'yi. odyssey oynuyorum ben orda arada, ilk ciktigi zaman baska eli yuzu duzgun oyun yokken almistim 3-4 sene surer bitirmem bu hizla asd

hadi ya, ben de basliyim odyssey ye o zaman, hic oynamadim bu seriyi.

belki sen tecrube etmissindir, logitech controller fln alsam PC icin stadia ile sorunsuz calisiyor mu? yada herhangi baska bir controller onerir misin? 

key mapping olaylari fln nasil oluyor bir de kullandiysan ? 

Sosyal ağlarda paylaş

ya adamlar SPARTALIYI bile kalkansız oynattı, akıl ve mantığı orada bitirdiklerinden ötürü ben şaşmam gene.

bir de ben taraf seçmeli olur sanıyordum odyssey gibi ama burada saksonları açık düşman yapmışlar, meh.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, reyou dedi ki:

hadi ya, ben de basliyim odyssey ye o zaman, hic oynamadim bu seriyi.

belki sen tecrube etmissindir, logitech controller fln alsam PC icin stadia ile sorunsuz calisiyor mu? yada herhangi baska bir controller onerir misin? 

key mapping olaylari fln nasil oluyor bir de kullandiysan ? 

stadia controller cok iyi third party tercih etme derim. ele super oturuyo ve tus hissi cok iyi. ps4 controller oyuncak gibi geliyo bi sure stadia oynayip ps4 e gecince.   

ayrica (ve en onemlisi) stadia controller in olayi input lagi azaltmasi. controller, wifi a direk baglandigi icin kendisi sinyal gonderip aliyo pc veya chromecast uzerinden milisaniye kaybetmesin diye. ilk zamanlar youtube'a gerizekali stadia'da input lag var yaaa videosu koyanlar genelde keyboard + mouse kullaniyodu

key mapping de cok basarili. controller la oynuyosan controller keymap, oyun esnasinda laptop a ziplayim dersen direk keyboard + mouse a geciyo (loading screen falan yok).

veya stadia controller i usb ile laptopa takabilirsin. pc ye wireless baglanmiyo hala stadia controller ama pc de bile controller la oynamayi tercih ediyorum ben input olayi icin

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, GONDARCENGIZ dedi ki:

Assassin's Creed: Vallaha Bıktık

AC 1'den sonra seri orjinalliğini bitirmişti zaten. AC2 ve AC Brotherhood ile ek paket niteliğinde bir şeyler yapmışlardı, ama sonrasında kızılderili, ingiliz, korsan gibi abuk sabuk alakasız oyunlar yaptılar, kimse de şikayet etmedi.

Origins ile farklı bir formata geçiş yaptılar, önceki oyunları aç kurtlar gibi tüketenler şimdi "vallahi bıktık" diye ağlamaya başladı.

Valhalla ile Viking temasını sevenlere hitap etmişler, siz oynamayın, biz oynarız sizin yerinize ?

Sosyal ağlarda paylaş

aslında yapmaları gereken ingiltere ile asscreed defterini tamamen kapayıp sıfırdan yeni bir seriye başlamaktı. onun yerine gittiler böyle yalapşap eski asscreedcileri de tatmin etmeyen, yeni oyunculara da "ya bıraah" dedirten bir ortaya karışık yaptılar. odyssey'de bana en kopuk gelen kısımlar asasino kısımlarıydı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...