Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed: Valhalla

Syringe

Öne çıkan mesajlar

çok sıkılıyorum oynarken bu seriyi,ama illa oynuyacam

onu da bunu da toplayayim diye zaman akiyor,ama oldukça sığ oyunlar. 

Rica ediyorum kartalla bişiyleri tagleme-arama goygoyunu bitirsinler ama,mısır ve yunan oyunlarinda vardi ve acayip gereksiz,sırf vakit kaybettiren bi atraksyon.

Sosyal ağlarda paylaş

KOŞ UBI KOŞ, norse theme popülerken hemen yapıştır setting'i. adamlar parti gördüğü gibi eve gidip üstünü değiştirip dalıyor.

god of war tema başlatır, bunlar aman tren kaçmadan vagona atlayalım kafasında. yıl sonunda 2077 çıkacak diye cyberpunk themed oyun geliştiren bir sürü firma vardır. seneye de bi cyberpunk assassins creed yapıştırırlar.

Sosyal ağlarda paylaş

6 dakika önce, DoGMeaT dedi ki:

çok sıkılıyorum oynarken bu seriyi,ama illa oynuyacam

onu da bunu da toplayayim diye zaman akiyor,ama oldukça sığ oyunlar. 

Rica ediyorum kartalla bişiyleri tagleme-arama goygoyunu bitirsinler ama,mısır ve yunan oyunlarinda vardi ve acayip gereksiz,sırf vakit kaybettiren bi atraksyon.

kafa mı atıyordun abi her dövüşe? ben mesela full stealth gittim oyun boyunca assassin kafasında. minimum casualty ile hedefi indirmeye kastım hep. onun için gerekliydi tagleme işleri.

Sosyal ağlarda paylaş

9 dakika önce, mokoko dedi ki:

kafa mı atıyordun abi her dövüşe? ben mesela full stealth gittim oyun boyunca assassin kafasında. minimum casualty ile hedefi indirmeye kastım hep. onun için gerekliydi tagleme işleri.

hatirladigim kadariyla full stealth gitmek icin side quest/mob farmlaman gerekiyodu cunku levelinin yuksek olmasi lazim moblari 1 shotlamak icin. sacma sapan single player mmo kafasi iste. adamin bogazina bicak sapliyosun, ceyrek hp'si gidiyo lol

sonra xp boost satiyolar storeda single player oyunda grindlamak istemeyenlere

Sosyal ağlarda paylaş

13 dakika önce, mokoko dedi ki:

Gerekli mi diye değildi derdim, eğlenceli mi? O imleci ekranda gezdirmek tekrar yapmak istediğin bir aktivite mi?

Ben teleportlu assasinate i spamlaya spamlaya bitirdim ,ai zaten gerzek,çoğu komutanı stealth le olduremiyorsun zaten,kombata girmen gerekiyor illa,onun dışındaki herkese nothing personal kid muamelesi

Sosyal ağlarda paylaş

ya her zaman eğlenceli değil tabi ama onu yaptıktan sora semi-stealth gidip milletin arasından sıyrılabiliyorsun yeterince uğraşırsan. tabiki daha iyisi olabilir. şu yeni oyundaki open world ile kale vs gibi yerlerdeki görevleri tam stealth yapabilme gelse çok iyi olur eski oyunlardaki gibi mesela.

Sosyal ağlarda paylaş

6 dakika önce, mokoko dedi ki:

e oynama ozmn neden oynuyosun ?

ayrıca kesinlikle katılmıyorum özellikle odisey'de her mekan aşırı farklıydı birbirinden. görev çok çeşitli değil kabul ama yapmak zorunda değilsin ztn hepsini. origins ve odisey'i gerçekten çok sevdim ben. gayet iyiydi.

ana mekanlardan bahsetmiyorum. git su tapinagi, outpostu temizle gorevlerindeki mekanlar rengi degistirilmis copy/paste, inanmiyosan eminim tube'da vardir videolari, moblara tek atabilmek icin grindlaman lazim o gorevleri yoksa 20 dakka combattan cikamiyosun moblarin leveli senden yuksek ise

neden oynuyosun ahah

elestirme hakkimiz yok mu lol, fanboylugun luzumu yok

Sosyal ağlarda paylaş

sakin ol bişi demedim. hemen saldırıya geçmeden FANBOYSUN demeden tartışamıyor musunuz gerçekten ?

neyse ben oyunu sevdim oynadım. daha iyi olabilir mi evet tabiki olabilir. zaten görevler çok çeşitli değildi derken senin dediğini onayladım. kalelerdeki görevler birbirleriyle aynıydı çoğunlukla ama hiçbirini yapmak zorunlu değildi. 

Sosyal ağlarda paylaş

tamam ben de daha iyi olabilir diyorum, begenmezsen oynama demissin dice ceo'su gibi ahah

map guzel, setting guzel ama oynanis ve progression berbat yani kusura bakma. 80 saat grindlamak istemeyenler icin parayla xp boost satiyolar demek ki oyun ona gore bilerek dizayn edilmis. MGS:phantom pain gibi dort dortluk stealth action olabilirdi ama grind sistemi yuzunden gameplayin suyu cikmis. 

sen grindlamayi sevebilirsin ama sevmeyen icin de bi oyun modu koyabilirlerdi ama xp boost satmak icin koyulmamis

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, mokoko dedi ki:

e oynama ozmn neden oynuyosun ?

çok iyi yanları var,tam büyük prodiksyon dedirtiyor holywood filmi gibi,estetiği,denizde dalgası,rengarenk dünyası,tapinaklar şıkır şıkır,o yönden güzel oyun

Hatunla beraber oynuyoruz,konsolda ayak uzatıp,arada güzel tapınak-binalarda kontrolörü ona veriyorum bakiyor `aaaa aaa ne güzel` fln diye,eğleniyoruz,hele odyssey buna çok uygundu.

Black flagi hala `şarkı söylemeli oyunu oynayalım mı` diye soruyor,okyanusta gemi kullanmak cidden eğlenceli.

Ama oyunu bu kadar övebiliyorum,diğer yanları,combatı-rpg öğeleri-diyalogları-gear,inventory managementı fln hep sığ,başka diğer oyunlarda çok daha iyi kotarılmış örnekleri var. Hep bi `meh` geliyor oyun.

DoGMeaT tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...