Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedi sevmek kuduz??

joeseda

Öne çıkan mesajlar

kedinin kuduz olma ihtimali, kuduzsa bile cekete virüsün bulaşması, bulaşsa bile virüsün canlı kalabilmesi, canlı kalabilse bile elindeki yarayı bulma ihtimali, yarayı bulsa bile yaranın tamamen açık CILK bir yara olup olmaması  vs. gibi şeyleri hesaplayınca baya düşük çıkıyor. ama o kadar düşük ki büyük ihtimalle matematikte imkansız olarak kabul edilir.

bi de bunların üstüne olay yeniyse gidip elini 15 dakika falan sabunla ovuşturursan yüzde yüz bu işten kurtulursun bence.

Sosyal ağlarda paylaş

17 dakika önce, Black-ice dedi ki:

kedinin kuduz olma ihtimali, kuduzsa bile cekete virüsün bulaşması, bulaşsa bile virüsün canlı kalabilmesi, canlı kalabilse bile elindeki yarayı bulma ihtimali, yarayı bulsa bile yaranın tamamen açık CILK bir yara olup olmaması  vs. gibi şeyleri hesaplayınca baya düşük çıkıyor. ama o kadar düşük ki büyük ihtimalle matematikte imkansız olarak kabul edilir.

bi de bunların üstüne olay yeniyse gidip elini 15 dakika falan sabunla ovuşturursan yüzde yüz bu işten kurtulursun bence.

Evet elimi hemen yıkamıştım, ama yine de insanın içine kurt düşüyor.Elim hep çizik içinde cildim kuru olduğu için.

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, Black-ice dedi ki:

beni köpek ısırdı yıllar önce. böyle serçe parmak tırnağından daha ufak bi diş izi. gittim hastaneye hemşireler sövdü valla. bunun için gelinir mi diye. asdsd tabi biraz da türkiş medikal zihniyeti var burada.

Peki aşı yaptirmadin mi? Ama doğru değil cidden kuduz açısından hatta küçük sıyrık bile aşılanmalı.Tabi benim durumum farklı bu karantina zamanında gidipte monttan kuduz bulaşır mi diye soylersem kovarlar beni ?

Sosyal ağlarda paylaş

Az önce, joeseda dedi ki:

Peki aşı yaptirmadin mi? Ama doğru değil cidden kuduz açısından hatta küçük sıyrık bile aşılanmalı.Tabi benim durumum farklı bu karantina zamanında gidipte monttan kuduz bulaşır mi diye soylersem kovarlar beni ?

yaptırdım canım sövdüler birazcık da yaptılar sağolsunlar.

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, Black-ice dedi ki:

yaptırdım canım sövdüler birazcık da yaptılar sağolsunlar.

Eskiden bu kadar takintili değildim sokak kedilerini severdim hep mama da verirdim. Şimdi anksiyete arttığından beri böyle oldum, beyin her küçük ihtimali değerlendiriyor

Sosyal ağlarda paylaş

37 dakika önce, Fistan dedi ki:

buradan aldığın cevaplara göre rahatlayacak mısın ya da ne bileyim doktora   acile mi koşacaksın

ne yazalım senin için?

Bu konularda bilir kişiler de belki konuyu görür ve cevaplar diye yazdım. Sonucta kimseye silah dayayıp yorum yazdır miyorum değil mi? Nedir bu agresiflik? ?

Sosyal ağlarda paylaş

7 dakika önce, neutrino dedi ki:

İnternette herkes bilirkişi. Mesela ben de bilirkişi olarak 5 mesajda 3 kez anksiyeteden bahsettiğin için senin aslında ilgi budalasi olduğun sonucuna vardım. 

Haha ? amma boş yaptiniz ha. Ben onu yorum yapan arkadaşlar neden takıntılı olduğumu anlasınlar diye belirttim, çünkü bazen insanlara anormal geliyor. Bilirkişi derken de veteriner ve ya doktorları kastetmiştim.Siz galiba az önce engellediğim bir munasebetsizin bebelerisiniz bu kadar saldırdığınıza göre ??? ilgi budalası olsam hele ki bu devirde gelip bir forumda bunu tatmin etmeye çalışmam ?

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Sam tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...