Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Last Dance Belgeseli ('97-98 NBA Sezonu)

BarLOA

Öne çıkan mesajlar

Dünyadaki herşey her kurum eskiden biraz böyleydi, SJW falan diye dalga geçiyoruz ama, sosyal medya, sürekli herşey de ve her alanda eleştiri-muhalefet, ezilen gruplara bulyllere tacizcilere vs vs hemen yüksek tepki gelmesi, farklı bir ortama doğru sürükledi bizi, bunu sahiplenen kuşaklar oluştu. Bugün bir sürü sanatçının vs tacizden tut bir sürü pisliğe bulaştıkları ortaya çıkıyor. Marlon Brandonun dahi oynadığı Paris'te Son Tango da kadın rol arkadaşına tecavüz ettiğini öğrendiğimde şok olmuştum, ki en büyük sanatçılardan biri sayılıyor bu adam şu an. Bugün öyle bir şey yapsan çarmıha gererler, ki gersinler de.

Sosyal ağlarda paylaş

80'lerin sonunda farklı bir yaşam mücadelesi veriliyormuş. Sonuçta NBA'in bu kadar popüler olmasını sağlayan adam bu adam. Yine inatla yapmış. Hall of fame konuşmasında bile Jerry Krause hakkında direkt olarak "kim çağırdı onu buraya bilmiyorum" demesi, ne kadar nefret ettiğini takıntı haline getirdiğini gösteriyor. Fakat şu detayı yeni görüyorum. Hayatımda sinemaya gidip izlediğim ilk film olan Space Jam'de bile Mr.Swackhammer'ın baya Jerry Krause canlandırması olduğu gerçeği, MJ'nin ne kadar takıntılı biri olduğunu gösteriyor. Şu devirde de oynuyor olsa başarılı olduğu sürece yine aynı karakter olmaya devam ederdi.

spacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...