Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2k - 4k monitor tavsiyesi

df

Öne çıkan mesajlar

Ryzen 7 5800X3D   işlemci  ve  sıvı  soğutma  //    4x8   32gb  ram  //  gtx 1060  ekran  kartlı

ve   Benq   XL2411  (1920x1080 piksel  -  24inç) monitörlü sistem  var.

halihazırda elimde  sıfır   Asus dual-6700xt ekran kartı  var. 7900xt  de   alabilirim ama dizüstü için birikim   yapıyorum.  o  yüzden  6700xt  yi kullanmak  istiyorum. monitör   olarak ne  tavsiye edersiniz   ey  gurular?

mesela   indirimde   msi   34''   şöyle  bir  monitör gördüm. bu  olar mı?

https://www.amazon.com.tr/dp/B08ZJBMFJC?tag=dh-forum-bkn-21&ie=UTF8&language=tr_TR

marksman tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bir noktadan sonra monitörü uzaklaştırmaya başlamak gerekiyor, o noktada bence durmak lazım. bence 30" civarı o masada pc kullanımı için. ben 28" inçi 55-60cm'den filan kullanıyorum, daha uzaklaştırmaya başlayınca artık tv'ye dönmeye başlıyor iş.

gerçi bu ultrawide olduğu için 16:9 boyutlarına eşdeğer değil. şahsen tercşh etmem uw ama kişisel beğeni meselesi. bence kenarlara harcanan compute power israf fazla peripheral vision'a kaldığı için. 3ds'te de alt ekranı sevmiyordum aynı durumdan ötürü.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

hic uw kullanmamistim

guzel kampanya yakalayinca oled uw aldim

biraz korkuyordum, gidip gozumle baktim elimde mezurayla masaya cizgiler cektim nasil duracak diye anlamak icin fln

sonra monitor geldi , daha ilk kurdugum an, oyun fln oynamadan dahi, hakyolu UW imis, monitor dedigin boyle uw olmali yahu dedim , dogal geldi

oyunda fln zaten chefkiss

ben seviyom yani uw, bi daha UW olmayan monitor alir miyim bilmiyorum, en azindan gaming icin kullancaksam, UW isterim sonraki monitoru de.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...