Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CR 2032 Pil

fresia

Öne çıkan mesajlar

dayanamadım ama abi bu kadar mı önemli ya. olm bi tane tartı bile alırken bu kadar hesap kitap mı yapıyorsunuz.

bitince değiştirirsin pilini çok zor bulunan bir şey değil pil biliyorsun. hatta daha iyi bi fikir vereyim şöyle 10 tane fln pil alır buzdolabına koyarsın. bittikçe yenisini takarsın. asdd

Sosyal ağlarda paylaş

uzun dayanması pilin şekline göre değil aldığın aletin harcadığı enerjiye göredir

cok enerji harcayan bi alet alırsan pilin ister tablet şeklinde ister kalem şeklinde olsun pili çabuk biter o yüzden şu piller mi bu piller mi uzun gider demeden önce alacağın tartının harcadığı güce bakarsan daha iyi olur,  hangi pili kullandığın çok önemli olmaz bu açıdan bence. 3 liralık pili daha uzun gitsin istiyorsan ekranı küçük, renksiz, ışıksız bir tartı alırsan bu amacına uygun olur

Sosyal ağlarda paylaş

abi ölücülükle ne alakası var, merak ediyor olamaz mıyım, genel kültür

soru basit

x enerji tüketen bir sistem için

1 tane cr2032 mi daha hızlı biter

2 tane aa kalem pil mi

(illa merak ediyorsanız yorumlarda ayda bir pil değiştirmek zorunda kalıyorum yazmış biri ondan açtım topiği)

Sosyal ağlarda paylaş

tam tersi ? 

The CR2032 is a 3v non chargeable lithium; 2 x AA cells ( le clanche - are different chemistry, but the device won't know that ) in series will supply about 3.2v but for much longer. So - depending on the current draw- expect the CR2032 to work just fine, but to last a lot lot less time.

openyoureyes tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

eğlence olur diye aldım işte kaç gr merak ediyor insan, manavdan aldığını tartarsın, et yemeklerni ayarlarsın, pişmişi kaç gr vs.

amma tatava yapılmış, elektrik biliyorum diyeniniz de tamir işlerini ustaya yaptırmıştır, çocukken oparlör sökmemiştir

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...