Jump to content
Vodan

300-650K bandındaki 2. el spor arabalar

Öne çıkan mesajlar

§ 12 May 2020, 13:40

Aynen maalesef ki şu zamanda araba fiyatları çok yükseldi ikinci el araba almak bile çok güç eğer listelediklerinden birini alacaksan db9 volante al w12 motor var hem db9 güzel araç tavsiye ederim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 May 2020, 13:45

sen 16 yaşında değil miydin?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 May 2020, 13:46

Audi 690k olmuş bile 🤣🤣

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 May 2020, 13:48
Az önce, Archangel_ dedi ki:

Olabilir yani 16 yaşında olup da arabadan anlayamaz mıyım hem niye profilime bakıyorsunuz direk anlamadım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 May 2020, 13:49
3 dakika önce, Archangel_ dedi ki:

Nasıl cevap veriyorsunuz alıntı yapmadan ben bulamadım hala

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 May 2020, 13:52

16 yaşında olduğun başka konudan aklımda kalan bir veri.  alakası olmadığını düşünüyorsan, alıntılamadan cevap vermeyi bulamamana bakıp ona göre değerlendireyim db9 tavsiyeni 

edit: "@" yazıp cevap vermek istediğin kullanıcı adını yazmaya başlarsan kullanıcı isimleri çıkıyor

örnek; @Bosscihan

edit 2: hemen bir üstündeki mesaja cevap niteliğinde yazıyorsan mesajını, alıntı yapmana gerek yok bu arada

Archangel_ tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 May 2020, 14:16
39 dakika önce, Bosscihan dedi ki:

Olabilir yani 16 yaşında olup da arabadan anlayamaz mıyım hem niye profilime bakıyorsunuz direk anlamadım

şöyle bir durum var. muhtemelen kendin bir arabaya sahip değilsin.

(ve yine muhtemelen) araba almadın satmadın bakım yaptırmadın masrafları hakkında bilgin yok. km deneyimin sınırlı. o yüzden bu yaşta verebileceğin tavsiye çok göreceli.

tabi bu burada fikrini belirtemeyeceğin anlamına gelmiyor, sadece diğer arkadaşların burada yaşını hatırlatmasını kişiselleştirmemek, kırılmamak gerekiyor.

-Bonesoul- tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 May 2020, 07:22
On 12.05.2020 at 17:16, -Bonesoul- dedi ki:

şöyle bir durum var. muhtemelen kendin bir arabaya sahip değilsin.

(ve yine muhtemelen) araba almadın satmadın bakım yaptırmadın masrafları hakkında bilgin yok. km deneyimin sınırlı. o yüzden bu yaşta verebileceğin tavsiye çok göreceli.

tabi bu burada fikrini belirtemeyeceğin anlamına gelmiyor, sadece diğer arkadaşların burada yaşını hatırlatmasını kişiselleştirmemek, kırılmamak gerekiyor.

Tamam yaş itibariyle araba alıp satmadım ama araba masrafları hakkında bilgim var merak etmeyin

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 May 2020, 19:32

Sorun yok abi herkes fikir beyan edebilir. Biz de buraya ilk düştüğümüzde arabamız yoktu 🙂

Benim için önemli olan sadece arabanın bakım masrafları falan değil zaten. Bunlar içerisinde en optimum bütçeyle, fiyatına değer arabayı seçmek istediğim için açtım.

Teşekkürler 🙂

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 May 2020, 19:33
On 12.05.2020 at 16:46, Bosscihan dedi ki:

Audi 690k olmuş bile 🤣🤣

Sorma satılmayan arabalara sürekli zam yapan değişik bi kafa var 🙂

Pandemi döneminde zaten kimsenin gidip araba alacağını sanmıyorum ama insanlar Bitcoin gibi bakmaya başladı bu işe, volatilite sebebiyle ellerindeki malın değeri sürekli düştüğü için garip hareket ediyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 May 2020, 10:22

Ocakta bi iş değişikliği durumum vardı o zaman Porsche 718 bakmıştım. Sahibinden'de 500-550 bin civarına ilanlar vardı. Şu an 750'den aşağı yok. Satılmasından bağımsız olarak acayip zam görüyor otomobiller ancak lüks araçların da bu kadar zamlanacağını tahmin etmezdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 May 2020, 14:01

Bu benim listelediğim araçların bile çoğu epey zamlandı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...