Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Babama maddi veya manevi tazminat davası açmak istiyorum

Bosscihan

Öne çıkan mesajlar

On 10.04.2020 at 00:08, Fistan dedi ki:

16 yaşında para peşine düşmüşsün 

annenle sevisti diye adamı cezalandırmak zorunda mı sistem bilmiyorum ama sen muhtac degilsen bu mevzuyu ileriye bırak eğitimine yoğunlaş, zamanı gelince eğer varsa hukuki bir durum o zaman karar verirsin, önce bir karakterin otursun büyü, napıcan parayı şimdi

Lazım abi lazım bana para lazım şimdiden ailemin durumu süper değil çok şükür tüm ihtiyaçlarımızı rahatlıkla karşılıyoruz ama ben yük olmak istemiyorum bunca yıl ananem dedem baktı bana artık yeter babamdan para almam gerek 

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Gerçekten cevap verdim bende. Her avukat her işi bilmez; sözleşmeciyim ben mesela, aile hukukunu fakültenin 1. sınıfından beri görmedim.

Annenin dava açması için gereken süre de 15 yıl önce dolmuş, bu nedenle karışık işler senin sorun. Bilen biri lazım yani.

Şimdi oturduğun şehirdeki adliyeye gidiyorsun, danışmaya adli yardım bürosunu soruyorsun. Orada sana yardım ederler. Kimse burada avukatlık yapmaz senin için. Verebileceğimiz başka bir yardım yok, yolunu gösterdik işte.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Bosscihan dedi ki:

Yok be ben işyerine gittim iş de yapıyor orası 

babanin tekstil makineleri alirsan bir sonraki ay nasil para verebilir ki sana.

ve

belki annen dedi, "ben bu cocugu tek basima yetistirmek istiyorum, ismi de BOSSCIHAN olsun"

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

yani bizim atolye vardi, makinesine gore degisir. 6-9k arasi atolye olabilir 10-15 kisi.

(sadece kot pantalon/etek, belki gomlek)

Spoiler

Fiyatları şu şekilde belirledik:

1) PFAFF Mekanik Zigzag Dikiş Makinası
1000TL

2) Brother Düğme Makinası
700TL

3) Ponteres Makinası
1500TL

4) Kent Special Kemer Makinası
800TL

cok da bir sey alamazsin, atolye diyorsan muhtemelen +15 senelik makinalar vardir. (su ankiler baya lazerli hizalamali fln, tanesi +3k)

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...