Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kalifat 2020 Netflix

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

https://www.imdb.com/title/tt11398870/

MV5BYWVhY2NmMTUtNDE5Zi00NGFjLTlkZjEtZjQ5

Agent Fatima gets a tip that a terrorist act is planned in Sweden. At the same time, the teenager Sulle has opened her eyes to her student assistant who opens the doors to a new fascinating world.

Bu sene Netflix'te izlediğim açık ara en iyi ilk üç diziye girer. Yeni bitirdim başı sonu çok güzel olmuş. Devam ederse şahane olur.

8 bölüm

8/10

https://www.imdb.com/video/vi2862595609?playlistId=tt11398870

Sosyal ağlarda paylaş

On 01.04.2020 at 14:20, goldbären dedi ki:

teförisleri hep türklerden mi cast etmişler sdf

ilk bolum

Spoiler

istanbul bombaliyorlar 70 kusur kisi oluyor, holey moley - kafirler olsun fln donuyor

isvec/danimarka kirmanci-zaza, eldeki cast krdo

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 01.04.2020 at 14:15, sanssizsansli dedi ki:

Bu sene Netflix'te izlediğim açık ara en iyi ilk üç diziye girer.

şuna kanıp izledim sdfs. 
yani kötü diyemem ama beni acayip yordu. belki çok şey izliyorum diyedir. bu baltık polisiyelerinde siyah beyaz falan çok keskin oluyor. griyi de müslümbördlere ayırmışlar ama biz zaten her gün içinde yaşadığımızdan yavan geldi belki de bana.

Sosyal ağlarda paylaş

yalnız netflix'teki ilk 3 diyerek sizi kurtarmaya çalışıyorum. netflix bu. 

daha iyi 3 netflix dizisi koyun mesela. hepsi şahsi zevkinize göre değerlendirdiğiniz yapımlar olucaktır.

kesin biri witcher falan der güleriz en kötü.

ha bana kalsa netflix ufak ufak toparlıyo, bu gözümden kaçmıyor ama hala B movie ile A movie arasında isimsiz bi çizgideler. 

bence dizi kendi ekolojisi içerisinde gayet kaliteli yani. bi solukta izliyorsun zaten 8 bölüm, olabilecekleri tahmin ediyorsun, bildiğimiz şeyler bir de. bağ kurduruyo yani. geriye nasıl resmettikleri kalıyor. o kısımda iyiydi. ha belki suriye kısımlarını daha açabilirlerdi ama masraf olur biz ana hikayede kalalım diyip geçmiş olabilirler. netflix sonuçta.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, goldbären dedi ki:

şuna kanıp izledim sdfs. 
yani kötü diyemem ama beni acayip yordu. belki çok şey izliyorum diyedir. bu baltık polisiyelerinde siyah beyaz falan çok keskin oluyor. griyi de müslümbördlere ayırmışlar ama biz zaten her gün içinde yaşadığımızdan yavan geldi belki de bana.

ben de 2. bolumde kapattim.

9-5 mesai gibi zor geldi izlemek...

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, sanssizsansli dedi ki:

daha iyi 3 netflix dizisi koyun mesela. hepsi şahsi zevkinize göre değerlendirdiğiniz yapımlar olucaktır.

mindhunter
house of cards
narcos

bunu da 6 sezona sündürseler diğerleri gibi düşer. ama bu 8. bölümden mesai gibi geldi hakikaten.

HAYALKIRIKLIĞISIN SANSİSANSİ HIH

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, sanssizsansli dedi ki:

yalnız netflix'teki ilk 3 diyerek sizi kurtarmaya çalışıyorum. netflix bu. 

suna bak baya eglenceli (dizi degil tabi), maradona paradosi

gordugum en iyi 1-2 intro theme'den biri

la casa del papel yazmamislar, ben de yazmiyim hadi.

HAKAN MUHAFIZ var ? 

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ok kanka diger tarafa da yazmissin ama olmadi, bir daha dene

On 28.03.2020 at 14:43, sanssizsansli dedi ki:

Netflixte isveç yapımı Kalifat adlı diziye başladım dün, 2 bölüm seyrettim. baya baya iyi. işid döneminde suriyeye gitmiş türk asıllı bir kızın kaçmaya çalışmasını anlatıyor. 

netflixten beklemediğim kadar iyi şimdilik. tavsiye ederim.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...