Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AÖF ara sınavları evden yapılacak.

akirafes

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...

bugün arkadaşla bunu konuştuk

o daha bitirmemiş sınavlarını ben ilk gece bitirdim hemen

ciddi anlamda sorular zordu ve benim bazı derslerim hiç geçmiş yıllardan çıkan sorulardan bile oluşmuyordu

o aofplus falan hikaye kaldı bu sınavda

Llama tarafından düzenlendi
marka yönetiminden kesın kaldım zaten ilk sınavda bile 40 almıştım
Sosyal ağlarda paylaş

On 16.05.2020 at 14:02, akirafes dedi ki:

Okuyorum geliştiriyorum kendimi. Çok zevkli. Mesela gecen sene sanat tarihi bitirdim. Sonra müzelere gittim. gördüm ki müze gezerken bile farkı görüyor ve daha değişik bakıyorsun. 51 yaşında bu kadar. Yalnız süre yetmiyor. Web 4.0 ıda ilk defa gördüm öğrendim derslerde.

Bende forumun en yaslisi benim saniyordum (48)

Merhaba abi @akirafes ?

Sosyal ağlarda paylaş

On 1.07.2020 at 10:31, Llama dedi ki:

bugün arkadaşla bunu konuştuk

o daha bitirmemiş sınavlarını ben ilk gece bitirdim hemen

ciddi anlamda sorular zordu ve benim bazı derslerim hiç geçmiş yıllardan çıkan sorulardan bile oluşmuyordu

o aofplus falan hikaye kaldı bu sınavda

Aöf plus bazı derslerde hiç ise yaramadı gerçekten. Yeni soru hazırlamışlar. Takdir ettim bunu. Kamu yönetimi okuyorum ben en zor dersleri seçmiştim dönem basında borçlar iktisat muhasebe falan. Onları vermis oldum çok iyi oldu. Yaz okulu açılırsa onun da sınavlar böyle olur muhtemelen. 3 ders de böyle veririm. Uc buçuk senede bitirmiş olacağım planladığım gibi giderse. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

yaz okulunda 30 soru ve 40 dakikaya cıkarttılar. Sorular cok zor ve çok detayı istiyor. çalıştıgınız konunun baslıgın icinde  ufak bir kare icinde donem sonu deneme sınavı var oradan calısın 20 ser tane sorulu  10 civarı deneme testi var orada oradan soruyorlar. süre yetiyor 10 ar dakika erken bitirdim. 5 ders almıstım 3une girdim kaldı 2 sabaha daha var.

akirafes tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu yaz okulunda kredi sınırlaması olmaması hata falan mıydı yoksa bilerek yapılan bir şey miydi acaba. yönetmelikte kredi sınırı çok düşüktü çünkü. ben 5x7 35 kredilik ders aldım normalde alamamam lazım. şikayetçi de değilim böylece 4 senelik okul 2 senede bitmiş olacak ama sonra başımıza patlamaz inşallah.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...