Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AÖF ara sınavları evden yapılacak.

akirafes

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

bu arada SAP'nin kullandığı bir online sınav gözetmeni sistemi var, 1 sene önce girdiğim bir sınav için kullanmışlardı.

Bir hintli sizi kameradan izliyor, etrafınızı kontrol ediyor kameradan, birebir. Sınavı o başlatıyor o bitiriyor. öksürseniz HÖYT NABIYON diyip sorguluyor falan... Kullanırlar mı bilmem. 

2012'de e-mba yaparken midtermler  uzaktandı, kontrol sistemi falan da yoktu. Belirli saatler arası hoca sınavı herkese açık hale getiriyordu o saat aralığında girip yapıyordun, çoğunluğu yorum sorusu oluyordu. Tabi whatsapp kullanılıyor arkaplanda çoğunluk:D 4 saat gibi bir zaman aralığı olunca:)

Sosyal ağlarda paylaş

36 dakika önce, Llama dedi ki:

2 senenin derslerini alarak ne demek fazladan mı ders alıyorsun 

6 ders seçmek yerine 

Ben genelde üst sınıfında derslerini alıyorum daha çabuk bitiriyorum. Fazladan ders alıyorum yani. Mesela şuan 1.  sınıftayım gördüğün gibi ikinci sınıfın derslerini de alıp ondan da imtihana giriyorum. bir kac tane extra kalıyor çünkü krediyi limitli alabiliyorsun onları da bir sonraki sene veriyorum. Aslında kredi limitlerini kaldırsalar tek senede baya hızlı diploma alınır. 

Sosyal ağlarda paylaş

36 dakika önce, Flassh dedi ki:

abi sen emekli değil misin ya. aöf ile neden kendini yoruyorsun

Okuyorum geliştiriyorum kendimi. Çok zevkli. Mesela gecen sene sanat tarihi bitirdim. Sonra müzelere gittim. gördüm ki müze gezerken bile farkı görüyor ve daha değişik bakıyorsun. 51 yaşında bu kadar. Yalnız süre yetmiyor. Web 4.0 ıda ilk defa gördüm öğrendim derslerde.

akirafes tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...