Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tiger King - Netflix

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

On 23.04.2020 at 05:49, sardalya dedi ki:

katiliyorum, suana kadar izledigim seylerden bitek death note'u yazamam sanirim.

peki

Alıntı

sonunda recep ivedik 6 netflixe gelmis, aylardir satin alacak yer bile yoktu ❤️❤️❤️❤️

umarim burada da mesajlarla kanitlanmis herkesin begendigi eski filmleri kadar iyidir 4 mu 5 mi cok kotuydu. yok oyle trailerina yarilip sonra elitlique taslamak 

Sosyal ağlarda paylaş

valla herkes konusuyo diye "gereksiz hype, normieler bayıldıysa ortalama birşeydir" diye düşünüp bakmamıştım, dün oturdum sabaha kadar izledim. carol tam bir orostopal çıktı şaşırtmadı, heriflerin hepsi pislik ama güzel tvshow yalan yok. Daha çok kanlı yerleri özellikle kol kopartmalı yerleri buhulamaları üzdü, gore seven kardeşlerim bize ekmek yok buradan.

Sosyal ağlarda paylaş

On 23.04.2020 at 12:27, Sturgian dedi ki:

İlk gördüğüm an carole'dan kıllanmıştım 3. bölümdeyim hiç haksız değilmişim, kendini melek gibi lanse edenlerden korkacan hiç şasmaz.

İlk bölüm joe'ye hasiktir oldum, ondan sonra doc  ve 3. bölüm  kadına artık ohanze cektim . Ne bicim ülke  bu asdf.  Bakalım 4. bölümde ne olacak henüz izlemedim  

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...

Ben bunu nasil kacirmisim ya, 1. sezon hakkaten ohanes. Olaylar, karakterler o kadar gercek disi geliyor ki, "ne, nasil ya" modelinde izliyor insan.

2. sezon, 1. seviyesinde degil ama gene cok iyi (sonucta 1. sezonda bir kac senelik malzeme var).

Spoiler

Joe eski polis cikti, vay anasina sayin seyirciler. Carole Baskin in eski kocasi olayi halen karanlik. 3. sezon Jeff e dalacaklar gibi duruyor, ama eleman uyanigin onde gideni. Boyle giderse Joe yu da bir kac seneye salarlar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...