Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tiger King - Netflix

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

aN2vDMt.png

Amerikada kaplan ve diğer egzotik hayvan yetiştiriciliği yapan birkaç grup dejenere yahut manyak tipin rekabetleri ve ilişkileri,birbirlerine attıkları kazıkları,ve özellikle aralarında en manyakları olan 'Joe egzotik' in tutku,cinayet,milyon dolarlar,fbi,uyuşturucu ve sonunda ağır bedeller içeren acayip hikayesi.

amerika yanıp tutuşuyor tiger king diye,ana babayla izlenecek bişi değil baya nsfw ve homoerotik bölümler var başroldeki adam mega gay. Realite Tv tadında ama bi hikaye var,bi yandan tiplere bakıp `bu ne,nası ya,oha` diyip duruyorsunuz.

benim aklımi aldı,keyifle izleyip bitirdim,7 bölüm,ultra absürt ve komik bi hikaye.

Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten çok iyi hikaye. ilk 2 3 bölüm hayvanlarla ilgili ve yeterince ilgi çekici düzenlerini anlatışları, organizasyonların büyüklüğü falan ama sonrasında acayip yerlere geliyor insanların hikayeleri. 

ilk bölümde biri "vahşi hayvan sahipleri/bakıcıları manyaktır ama büyük kedi sahipleri/bakıcıları birbirini sırtından vuran katil manyaklar sürüsüdür" falan gibi bişi diyordu. ne kadar haklı olduğunu görüyorsunuz ilerleyen bölümlerde. 2 günde 6. bölüme kadar geldim. şimdi 7yi izleyip bitiricem. bu boşlukta öneririm. amerika harbiden bunu konuşuyor bir kaç gündür.

Sosyal ağlarda paylaş

ben 1 bolum izledim dun, milletin inanilmaz cok bos zamani var demek ya.

henuz hic bisey olmadi yani sonradan ilginclesecek diye izliyoruz ? 

bos zaman deme sebebin bunu 0 feedback varken kim oturup izlemis x. bolume kadar ilginclestigi yere kadar yani

bu aksam 2. bolumu izleyecegiz kismetse

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...