Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

güneye taşınmak ve iş imkanları

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Istanbul'dan çok fena şekilde bunaldım. İyi şartlarda yaşadığımı düşünüyorum ancak gün içinde kendimi kendime acırken buluyorum. Gençlik enerjisi bittikten sonra burada bu tempoda devam edebileceğime dair olan inancımı yitirdim. 

(Ailevi sebeplerden yurtdışı imkansız), bu şartlar altında yurtiçinde güneye taşınıp b2b bi iş yaratmanın imkanı olur mu? Böyle hayalleriniz var mı, gerçekleştiren tanıyor musunuz? 

Sosyal ağlarda paylaş

İstanbul'dan bunalıp Kaplankaya Six Sense'de finans pozisyonunda işe giren arkadaşım vardı, maaş İstanbul şartlarına eşit, baya para kalıyordu adama yani. Gündoğan'da denize sıfır villada falan oturuyordu hatta kaldığı süre boyunca ama en yakın yer olan Gündoğan'dan bile her gün tekneyle 1.5 saat git gel yapıyordu işe giderken. Eylül'de işe başladı, 9 ay dayanabildi çünkü kışın gerçekten Bodrum harici hayat yok gibi birşey.

Sosyal ağlarda paylaş

20 dakika önce, Allure- dedi ki:

İstanbul'dan bunalıp Kaplankaya Six Sense'de finans pozisyonunda işe giren arkadaşım vardı, maaş İstanbul şartlarına eşit, baya para kalıyordu adama yani. Gündoğan'da denize sıfır villada falan oturuyordu hatta kaldığı süre boyunca ama en yakın yer olan Gündoğan'dan bile her gün tekneyle 1.5 saat git gel yapıyordu işe giderken. Eylül'de işe başladı, 9 ay dayanabildi çünkü kışın gerçekten Bodrum harici hayat yok gibi birşey.

orayı biliyorum çok uzak bir yer. Bodrum merkeze de uzak olduğu için doğal olarak patlar insan.

Kempinski'de çalıştığım dönem otelde kalıyordum. 2+1 residence denize sıfır, müthiş manzara. 5'te paydos sonra denize giriyordum. Kasım'a kadar harika gitmişti sonra aşırı baymıştım köpeklerle şarap içerek geçiyordu günüm ? 

Arkadaş ortamı iyi olacak ya da kafayı kırıp kendini doğaya bırakacaksın her fırsatta 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...