Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty: Warzone

Harvey

Öne çıkan mesajlar

Bu arada iyi oynayan konsol oyuncusu PC oyuncusundan daha iyi oynuyor çünkü direkt auto-aim'i kullanıyorlar. Aim bile almıyorsun, left trigger ve sonra right trigger. Otomatik olarak kitleniyor hedefe zaten. Böyle böyle one-shot snipe'lıyor izbeler.

AMA HEPSİNİ YENİYORUM ÇÜNKÜ BEN KASLIYIIIIM.

Cidden PUBG'den sonra uzun saatler ayırdığım ilk oyun oldu MW. Warzone, Domination/headquarters/hardpoint ve Realism playlist'leri cycle ediyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

oeh.. ulan oyunda yer gök hileciymiş. Aimbot, wallhack.. ne ararsan var. Oyunda anti-cheat bile yokmuş.

Üstelik sizi öldüren adamı izlediğinizde, hack olduğuna emin olsanız bile raporlayamıyorsunuz. Çünkü rapor sistemi yok :D.

oyundan çıkacaksın, social menüye gideceksin. o adamı bulacaksında raporlayacaksın diyeceğim ama.. orada da yoklar :D. ne boktan iş anlamakta zorluk çekiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

multiplayerda reportlayabiliyorsun da bişeye faydası var mı bilmiyorum. normalde ground war oynarken denk geliyor bazen ama onun dışında bugün bi kere denk geldi biri solo oynarken ilk kez

trio kalkması kötü olmuş bu arada ama yerine gelen shotgun + sniper mode da eğlenceli baya

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...