Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Devs (2020) - Hulu

akirafes

Öne çıkan mesajlar

devs.jpg

devs2.png

A Dreamy Silicon Valley Quantum Thriller
Gizli bölümü okumayın dizinin akışındaki gizemi dizide keşfedin. . Bilim kurgu seviyorsanız izleyin. 

San Francisco’daki bir teknoloji firmasında çalışan Lily, erkek arkadaşının ortadan kaybolmasıyla sarsılır. Lily şirketin gizli geliştirme departmanını araştırmaya başladığında bazı şeylerin erkek arkadaşının ortadan kaybolmasıyla ilişkili olduğunu keşfeder. --Bilimkurgu - Drama - Gizem

Spoiler

Picture a cube. Now subdivide each face into nine squares with a tic-tac-toe grid, and then delete the middle square. Now do the tic-tac-toe-and-delete thing to each of the eight remaining squares on every face of the cube, but smaller. Now do it again, infinity times. That’s a Menger sponge, a three-dimensional fractal mathematical object.

dev3.jpg

The top-secret lab of the show's fictional tech company is housed in a building—this is a scale model—built in the shape of a Menger sponge

Spoiler

Now build a 30-foot-tall Menger sponge, line it with pulsing LEDs, and then surround it with scalloped, gold-lined walls, and you have the Devs set. It’s a real-ish building inside, with a (nonfunctioning) bathroom, snack fridges, purpose-built metal computer terminals, an ornate inlaid table meant to be a high-tech scanner, and so on. In-story, it’s the secret lab of Amaya’s developers division—the devs of the title—in a forest clearing, surrounded by Faraday shields and 12 feet of concrete, hovering on electromagnetic waves inside a complete vacuum. In the middle of the cube, dead center, is the point of all this buildup: a quantum computer with the nearly mystical ability to see beyond time and space.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

dizinin garland filmleriyle ayni tona sahip olmasi cok hos. 

bir bolum kaldi. ilk 3 bolum falan biraz bayikti. binge cok daha iyi deneyim olur.

aktrisin performansinda sorun yok da lily chan gordugum en bayik ana karakterlerden. final bomba gibi olmazsa hype kofte hesabi tutmayacak.

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

taoizm ying yang jesus christ simulasyon determinizmden gelen her şeyin film olduğu görüşü nihilizm mr. robot.......... daha çok yazmaya üşendim. sıkılmayacak olan varsa yazsın kısım kısım. yazmak değil de tam aslında arkadaş ortamında konuşmalık.

o kadar çok şeye gönderme yapmış ki final dertler derya olmuş ben de bir sandal dercesine derdini yanmış.

sıkılmadan izledim ama derdinizi s.. diyorum bazen. sinema aleminde herkes bir zaman lordu olma çabasında. yeni einstein sinemadan çıkacak falan heralde ona kasıyolar hehe.

güzel diyene de kötü diyene de eyvallahlık bir finaldi bence. 

yalnız binge yapılması lazım bu dizinin. kamil gibi gittik yarısında başlayıp hafta hafta bekledik zaman içinde hype'ım sönmüştü biraz.

izlenir ama yani herkese tavsiye edileceklerden. 8 bölüm ez pz.

sanssizsansli tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...