Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Valorant

Harvey

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, Xenus dedi ki:

"The graphics are ugly, I feel like I'm playing a game from the early 2000s. The game is so slow and not dynamic."

gibi yorumlar var, şaşırmadım, Battlefield seven çocuklar rahatsız olmuş.

oyun kötüyse birkaç aya serverlar kapanır zaten de, aynı kişilerin burun büktüğü OW ve CSGO hala en popüler FPS'ler arasında.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Bone dedi ki:

bu oyun yerine ne oynayalım, onu da söyleseydin keşke.

alternatif yok, o yuzden oynayana bir sey demiyorum.

ben 5-6 saat oynadim, bir daha girmem.

2020 icin absurd grafikler ve bonus:

anti-cheat windows startup'da baslamadiysa oyuna giremiyorsun 

ben niye ram'imi bu oyunun anti-cheatine harciyim ki?

1 saat önce, Flassh dedi ki:

open beta mı oldu bu

yok dayi full release oldu. 

closed beta => release

gittiler.

Sosyal ağlarda paylaş

FPS oynamayı yıllar önce CSGO ile sonlandırmıştım. Ondan önce de çok oynamışlığım yok, anlamam da pek. Merak edip bakıyım dedim. Oyun yaşlandığımı hissettirdi resmen. Keşfetmeye üşendim. Grafikler falan çok kötü benim için, Fortnite da sevmemiştim, o geldi aklıma.

Quake ile CS arası bir şey olmuş sanki. Bir de çok karakter ve özellikleri vs var. Onları practice etmek için de ayrı ayrı practice girmek gerekiyor sanırım. Genelde sona kalan 2 tip arasından seçim yapıp deneyerek anlamaya çalıştım. Ama şu köşeden dönerek giden ateş toplarım nereye gidiyor, nasıl isabet ettiriliyor bir oyun boyu anlayamadım.

Sosyal ağlarda paylaş

ben oyunun her mekaniğini beğendim. vuruş hissi falan zevk verdi. csnin vuruş hissiyatına hasta olsam da ads fln yok diye eskimiş bu diye kötüleyip sıkılıp kapatıyordum. csnin vuruş hissini upgrade edip ads ve isabet ettiğini belirten o adını hep unuttugum ses çıkması olayını ekleyerek bence çok güzel bi sistem çıkarmışlar.

ama o artwork. artwork çok bayık abi. 1-2 gün oynayıp baydım. ne moda oldu şu hep aynı color şemalı renkli artwork. daha düşük yaş seviyelerine de hitap etsin istiyorlar. oturup ciddi kasasım gelmiyor resmen. şu oyun r6 siege tadında bir lore'la atmosferle, o tarz operatörlerle falan çıksa eminim random bok atılmazdı bu kadar. ruh emici ok atmayalım da crossbowla iyonik şok dronu atalım abi. ne olacak yani.

Sosyal ağlarda paylaş

İlk gördüm oyunu meh dedim geçtim twitchde. Tam ergen oyunu gibi geldi.

Sonra baktım serhat akın oynuyor izledim 2 saat felan hoşuma gitmeye başladı.

Şu oyunu başka bir firma yapsa tutmaz ama Riot yapınca tutuyor. Twitch de 100-150 k izleyicisi var ortalama. Oyun tuttu resmen.

Free to play, dosya boyutu küçük ve herhalde tüm ülkeler için dil desteği var. Güzel artılar bunlar tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Bonjo dedi ki:

İlk gördüm oyunu meh dedim geçtim twitchde. Tam ergen oyunu gibi geldi.

Sonra baktım serhat akın oynuyor izledim 2 saat felan hoşuma gitmeye başladı.

Şu oyunu başka bir firma yapsa tutmaz ama Riot yapınca tutuyor. Twitch de 100-150 k izleyicisi var ortalama. Oyun tuttu resmen.

Free to play, dosya boyutu küçük ve herhalde tüm ülkeler için dil desteği var. Güzel artılar bunlar tabi.

Oyunun kolay açılması, hızlı başlaması, match making hızı, düşük sistem gereksinimi vs hep artı 

Sosyal ağlarda paylaş

On 04.06.2020 at 15:15, Black-ice dedi ki:

ama o artwork. artwork çok bayık abi. 1-2 gün oynayıp baydım. ne moda oldu şu hep aynı color şemalı renkli artwork. daha düşük yaş seviyelerine de hitap etsin istiyorlar. oturup ciddi kasasım gelmiyor resmen. şu oyun r6 siege tadında bir lore'la atmosferle, o tarz operatörlerle falan çıksa eminim random bok atılmazdı bu kadar. ruh emici ok atmayalım da crossbowla iyonik şok dronu atalım abi. ne olacak yani.

biz sabahtan beri ne anlatıyoruz kardeşim. bunu anlatıyoruz işte...

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

RP muhabbeti muazzam kardeşim. CS:GO'da ve Overwatch'da acayip paralar ödüyordum şimdi artık bu bütçeleri ödememe gerek kalmadı yani tertemiz. Birde CS:GO'da kasalara kaptırdığım paralar beni benden alıyor. En azından şimdi Epin sitelerinden RP kampanyalarını kovalıyorum, gidip satın alıyorum tertemiz. Steam ya da Blizzard'da böyle bir şansın yok. Ha soran olursa en çok indirim yapan yer de www.Epin.com.tr takılmak isteyen takılır abicim.

Golgotham tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

böyle tost peyniri yemiş dersin oh ısırayım, sonra çaat diye akar ya peynir hah abinin reklam öyle aynı sdfsd. yedi sanıyosun da heyecandan tabu kelimeyi kullanmış yoktan yere.

On 20.06.2020 at 10:28, Golgotham dedi ki:

RP muhabbeti muazzam kardeşim. CS:GO'da ve Overwatch'da acayip paralar ödüyordum şimdi artık bu bütçeleri ödememe gerek kalmadı yani tertemiz. Birde CS:GO'da kasalara kaptırdığım paralar beni benden alıyor. En azından şimdi Epin sitelerinden RP kampanyalarını kovalıyorum, gidip satın alıyorum tertemiz. Steam ya da Blizzard'da böyle bir şansın yok. Ha soran olursa en çok indirim yapan yer de www.Epin.com.tr takılmak isteyen takılır abicim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...