Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kedim hastaaaaa

mervekk

Öne çıkan mesajlar

Bakın yardımcı olmayabilirler ama yargı dağıtarak konuşmak başka hakaret etmek başka bu konu hakkında bilgimiz yok demek başka daha da başka demi. Burasinin barinak olmadığının bende farkindayim araştırma yaparken burda insanlar soru soruyor birileri yardımcı oluyor diye geldim yazdim.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, mervekk dedi ki:

Bilerek cevap verememişim gibi hareket edemezsin sen. Yüzüğünü sat diyen bizler değiliz insanlarin maddi durumlarini burdan yazdiklari yazı ile yargilayamazsin. Insanlarla dalga geçerek konuşamazsın ağzını yamulta yamulta. Ayağıma hizmet etsinler diyen yok ama orda burda reklam yapıp araçlarımız var gelip alıyoruz diyenler ben değilim. Cccooogggkk makul ücret veren yok abartan ben değilim. Yargı dağıtmayı sevenlerdensiniz belli. Dağıtmaya devam.

Aaa Atar Elemental çıktı!

Sakin sakin tekrar yazayım. Ben ve eski eşim yüzüklerimizi sattık çünkü köpeğimiz ciddi anlamda hastaydı ve yüzük köpeğimizden değerli değildi. Senin için olabilir, olmayadabilir. Saygı duyarım. Ama bir evcil hayvan beslemenin bir maddi karşılığı olduğunu kabullenmen gerek.

Sana diğer forum üyeleri de ben de yardım etmeye çalıştık. Ağzımızı büze büze "OMO OTOBOSO VOROCOK POROM YOK" dememiz de normal çünkü 

7 saat önce, mervekk dedi ki:

KİMSE SOKAK HAYVANLARINI DÜŞÜNMÜYOR. 

Sokak hayvanlarını düşünüyoruz. 2 köpeğim var. Birini sokaktan aldım. Birini barınaktan aldım.

Evet veterinerlerin arasında paradan başka bir şey görmeyenler var. Şehir sormamızın nedeni de buydu. Eğer yaşadığımız şehirde makul fiyatlara bakan veteriner varsa ona yönlendirecektik. Bu kadar atarlı olmak sağlığına zarar verir. (Biliyorum. Yazları anlamsız sıcak oluyor. Kavruluyorsunuz, sinirli bir insana dönüşüyorsunuz ama bu kadar atar sağlığa zararlı)

Tekrarlıyorum. Adana'daki veterinerlik fakültesi:

https://www.google.com/maps/place/Çukurova+Üniversitesi+Ceyhan+Veteriner+Fakültesi/@37.033889,35.8179061,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x148ee8e9b1bd49fd?sa=X&ved=2ahUKEwj-j7r8htnnAhV-QxUIHdKzBh8Q_BIwGHoECA0QCA

Adana'yı bilmiyorum ama İstanbul Üni. Vet. Fak. depremden ötürü kapatılmadan önce piyasanın 3'te biri fiyatına tahlil, aşı, tedavi vs. yapıyorlardı. Bir karton kutunun içine boğulmayacak şekilde koy ve götür. Bizim kediyi hiç görmeden, hatta daha da önemlisi veterinerlik üzerine hiç bir eğitim almadan bir bilgi vermemiz doğru değil.

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, Aceace dedi ki:

Aaa Atar Elemental çıktı!

Sakin sakin tekrar yazayım. Ben ve eski eşim yüzüklerimizi sattık çünkü köpeğimiz ciddi anlamda hastaydı ve yüzük köpeğimizden değerli değildi. Senin için olabilir, olmayadabilir. Saygı duyarım. Ama bir evcil hayvan beslemenin bir maddi karşılığı olduğunu kabullenmen gerek.

Sana diğer forum üyeleri de ben de yardım etmeye çalıştık. Ağzımızı büze büze "OMO OTOBOSO VOROCOK POROM YOK" dememiz de normal çünkü 

Sokak hayvanlarını düşünüyoruz. 2 köpeğim var. Birini sokaktan aldım. Birini barınaktan aldım.

Evet veterinerlerin arasında paradan başka bir şey görmeyenler var. Şehir sormamızın nedeni de buydu. Eğer yaşadığımız şehirde makul fiyatlara bakan veteriner varsa ona yönlendirecektik. Bu kadar atarlı olmak sağlığına zarar verir. (Biliyorum. Yazları anlamsız sıcak oluyor. Kavruluyorsunuz, sinirli bir insana dönüşüyorsunuz ama bu kadar atar sağlığa zararlı)

Tekrarlıyorum. Adana'daki veterinerlik fakültesi:

https://www.google.com/maps/place/Çukurova+Üniversitesi+Ceyhan+Veteriner+Fakültesi/@37.033889,35.8179061,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x148ee8e9b1bd49fd?sa=X&ved=2ahUKEwj-j7r8htnnAhV-QxUIHdKzBh8Q_BIwGHoECA0QCA

Adana'yı bilmiyorum ama İstanbul Üni. Vet. Fak. depremden ötürü kapatılmadan önce piyasanın 3'te biri fiyatına tahlil, aşı, tedavi vs. yapıyorlardı. Bir karton kutunun içine boğulmayacak şekilde koy ve götür. Bizim kediyi hiç görmeden, hatta daha da önemlisi veterinerlik üzerine hiç bir eğitim almadan bir bilgi vermemiz doğru değil.

Teşekkür ederim.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Sam tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...