Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NVIDIA Geforce Now

ascraeus

Öne çıkan mesajlar

6 saat önce, ahmedinejad dedi ki:

onlar ayrı ya. ben geforce now'a muhtaç edecek oyunlardan bahsettiydim. indie'lerin çoğu kötü pc'de de çalışıyor zaten.

sdafada benim pc de çalışmıo ya sdagahahh

external hdd ye oyun indirip oynuorm su anda oyle sefil haldeyim

Sosyal ağlarda paylaş

ben bugün bir indirip denedim free versiyonunu. çok uzun kalmadım kısa denedim.

200 küsür kişilik sıra vardı tam saatine bakmadım açıkcası ama 30-35dk sürdü sanırım sıranın bitmesi.

gerçekten başarılı hizmet, güzel teknoloji. 

Intel(R) Core(TM) i5-8250U CPU @ 1.60GHz   1.80 GHz  şu işlemci ve onboard ekran kartı olan şirket pcsi ile 60 fps oyun oynamak çok güzel iş gerçekten.

free versiyonundaki bekleme sıkıntı, bakalım 30 nisanda founders bitince nasıl olacak göreceğiz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
5 saat önce, µh dedi ki:

Kiralamayı düşündüğüm evde turkcell superonline var 100mbit paketi alsam akılır mı bunla hiç 50mbit ve üstü superonline ile deneyen var mı aramızda?

100 mbit olanı kullanıyorum, free tier'de 1 saat bekledikten sonra CS Go denemesi yapabildim. Oyunun içide komut ile FPS'i aktif ettiğim zaman 140 ile 200 arası gidip geldi. Hiç takılma olmadı açıkçası beklediğimden akıcıydı diyebilirim.

Bu arada Turkcell kendi şebekesinde optimizasyon yapıyor. NVIDIA GeForce Now'da önce OYO diye bişi çıkaracaklardı, onun testlerine gönüllü olmuştum. Müşteri no üstünden hatta ayar çekmişlerdi. Mesela OYO'da bu kadar iyi değildi oynanabilirlik.

Sosyal ağlarda paylaş

On 04.04.2021 at 00:56, orc_lord dedi ki:

Oyunun içide komut ile FPS'i aktif ettiğim zaman 140 ile 200 arası gidip geldi.

Biz cs de 300 den asagisini fps kabul etmiyoruz. 1080p de  960gtx dedigimiz tarih oncesi orta seviye kart veriyor 140-200 arasi fps yi.  nasil basarmislar?

Not: tahminim sorun allocated cpu da. cs go ekran kartindan cok cpu ya abaniyor. 

Namessar tarafından düzenlendi
not eklendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

O kadar pro CS Go oyuncusu değilim ama 140'ın altına hiç düşmedi. Bu arada Macbook'ta kablosuz bağlantı ile denedim hani not olarak ekleyeyim. Şimdi YouTube'da bi göz attım, ortalama olarak aşağıdaki videoya benzerdi. Hızlı koşuşturup dururken 140 ile 200-230'lerde takılıyor ama az hareket edersen 270-280'leri buluyor tabii.

Sosyal ağlarda paylaş

csgo için ekran kartı gerekmiyor gibi bi şey, tamamen cpuya bağımlı son 10 yılın i5/i7siyle min 300fps alınır, cloudda oynanacak en son oyun herhalde. namessarın dediği gibi bu sistemlerdeki shared cpular kısıtlıyodur limiti ama cloud cs oynayacak adama 100fps görsün yerter zaten asd

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...