Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NVIDIA Geforce Now

ascraeus

Öne çıkan mesajlar

22 saat önce, Cokomantis dedi ki:

bilmiyorlardır ki. ama esas mallık 150 liraya çıkarmamaları olur şu an lelelele

Abi tam 10 dolarin karsiligina gelen bir yerel fiyat aciklamalari sence bilmediklerini mi gosterir. Adamlar resmen nvidia'nin yeni fiyatlamasina gore belirlemisler rakami. Muhtemelen nvidia aciklamadan aciklayamayacaklari icin son kullaniciya da bir sey diyemediler. Cok kotu bir urun yonetim sureci olmus tcell cephesinde yazik.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Odyssey'in First Blade DLC'sini oynamayıp sonraya bırakmıştım, Kassandra'yı özlediğimde girmek için. Eivor Kassandra'yı özletince girdim, güzel oynanıyor.

Uzun vade oynayınca fark ettiğim temel şey görüntünün video olduğu. Banding filan var, düşük bitrate videolarla karşılaşılan sorunlar var hep. Ama gecikme ya da ses sorunları yaşamadım, o açıdan güzelce çalıştı. Dolby Atmos çalışmıyor ama işte, o kötü =(

Yeniler misin derseniz, hayır. Eğer GPU kötü olsaydı ama yeniler ve kullanırdım, single player oyun için yeterli. Ama geçici bir çözüm olurdu, yeni GPU alana kadar.

Sosyal ağlarda paylaş

On 10.03.2021 at 13:57, applev0dka dedi ki:

abi niye?? başına silah dayamıyorlar sonuçta zorla sat diye. 

25 lira yap 1000 kişi kontenjanım var de ? 75 lira yapayım zaten 1000 kişi almaz diye mantık mı var fiyat belirlenirken? İlk defa duyuyorum.

75 liradan 1500 kişi alırsa nolcak ? Hem pahalı fiyat hem serverlar göçtü, çifte rezalet

şunu demiştim zamanında. şimdi premium kullanıcıları sıra bekliyor diye duymaya başladık..

hem sıra bekletmemek için premium üyelik sat, hem premium üyelere sıra beklet.. vallahi rezalet sdasf

Sosyal ağlarda paylaş

Normal bilgisayarın varsa çok da gerekli değil işte cyberpunkın RTXini görmek için güzel ama olsa da olur olmasa da. Hatta bazı büyük yayımcıların listeden çıkarttığı oyunlar ve modding vs. olmaması yüzünden eksiği bile var.

Eski laptop, ekran kartsız iş laptopu vs hatta düz akıllı TV falan varsa asıl iş yapıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

tamam ne var strateji oyunu son zamanlarda çıkan, çok tutmuş ve multi player odaklı olmayan? (eu4 falan var aslında şimdi düşündüm de o tür oyunlar da gerçekten çok düşük grafik istiyor. geforce falan gereksiz.) multiplayer odaklı oynanacak tonla şey var pc'de. güçlü single player oyunlar genelde konsol ve pc ortak çıkıyor evet ama tam olarak konsol oyunu denemez ac serisine de cyberpunkt'a da. 

ahmedinejad tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, ahmedinejad dedi ki:

Geforce now'un değil de genel olarak PC oyunculugunun sorunu bu ya. Multiplayer oynamak istemiyorsan ac serisi cyberpunk dışında alternatif çok yok. Multide çok para var diye ona abaniyor hep firmalar. 

O senin oyun zevkine göre değişir. Action rpg, fps , arcade/sim racing türünde baya sağlam oyun çıktı 2-3 senede

Ben son 1 yılda, wolfenstein serisi ardından,  farcry 5, battlefield'in ww2 oyununun single(meh) senaryosu bitirdim hepsi de gayet tatmin ediciydi.

Action rpg tarafında dark soul serisi ve sekiro zaten aşmış ve inanılmaz derinliği olan oyunlar. Hatta aynı yapımcının crpg tadında bir oyunu daha var ona henüz bakmaya fırsatım bile olmadı. En son çıkan 3 AC serisi belli bir saat oynadıktan sonra biraz baymaya başlasa da atmosferi sağlam oyunlar.

Racing tarafında da f1 2020, forza horizon 4 hatta nfs heat bile gayet başarılı oyunlar.

Dark_Soul tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, ahmedinejad dedi ki:

Geforce now'un değil de genel olarak PC oyunculugunun sorunu bu ya. Multiplayer oynamak istemiyorsan ac serisi cyberpunk dışında alternatif çok yok. Multide çok para var diye ona abaniyor hep firmalar. 

abi naptın zibilyor tane indie var güzel güzel

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...