Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NVIDIA Geforce Now

ascraeus

Öne çıkan mesajlar

bu tür bir sistem fps dir bilmemnedir den öte benim için turn baseddir rpgdir ilgi çekici hale getirebilir

örneğin EU4'te 1600lerden sonra kasmıyorsa ya da ne bilem TW:WH2'de turn sürelerini kısaltacaksa ilgi çekici olabilir

cahilliğimi maruz görün bir şey sormak isterim

bu ve benzeri sistemlerde offline bir şey yapılabiliyor mu peki? yani örnek veriyorum istiyorsan online bizim sistemde oyna istiyorsan offline oyna al sana steam yada nvidia clienti kodu felan gibi

Sosyal ağlarda paylaş

On 13.03.2021 at 16:16, Fistan dedi ki:

karşılaştırma kriterin nedir bilmiyorum tabi uk ile tr arasında da genellemek istiyorsan tr 2. el sitelerine bir gir 2 liraya kullanılmış faraş satan da var, tanesi 5 liraya kullanılmış çarşaf satan da var demek ki tr de de hiç bişey atılmıyor, ikinci el yaygın diyebilir miyiz

o dediğin sistemlerde satılan ürünler  ya hırsızlık sonucu çalınan eşya oluyor, ya da adam çinden ürün getirtip 5-10 katına satıyor.

2007-2008 yılında gittigidiyor'dan gözümü kapatıp Amiga, C64, SNES almışlığım var. şimdi arasam bile bulamam, bulsam bile güvenmem. sattığı şey çürümüş küf yağını da gelebilir, ürünü koydum diye salatalık da yollayabilir. düzgün bir şey varsa da bir Mario kasedine 100000 tl isteyen çıkacaktır.

İngiltere'de görmüştüm, bir sürü ama bir sürü ikinci el dükkanı var. müzik eşyaları satan da var, oyun konsolları satan da var, bağış amaçlı ev eşyası satan dükkanlar da var. adamlar gerçekten ekonomik ihtiyacı olduğu için mi alıp satıyor, yoksa kültürlerinin bir parçası olduğu için mi bu kadar yaygın, onu bilemiyorum. 100 pounda mis gibi N64 görmüştüm mesela. burada olsa onu yeni High-end PC fiyatına satarlardı.

Sosyal ağlarda paylaş

51 dakika önce, Gallant dedi ki:

Sam, bedava 1 saati mi deniyorsun, yoksa 1 ay aldim bakarim mi yaptin. Bedavayi deniyorsan normal sira beklemen. Founders da Cyberpunk ciktigi gun harici (sonra ayarlari degistirdiler) sira olmuyor hic. Tabii yurtdisi icin konusuyorum.

Bedava 1 saat ama ben yurtdışı denediğimde böyle direkt reddedilmemiştim, sıraya bile koymadı. Sabaha karşı bile 20dk sıra bekledim. Denemiş oldum neyse.

Sosyal ağlarda paylaş

50 dakika önce, BonePART dedi ki:

bu ve benzeri sistemlerde offline bir şey yapılabiliyor mu peki? yani örnek veriyorum istiyorsan online bizim sistemde oyna istiyorsan offline oyna al sana steam yada nvidia clienti kodu felan gibi

Hiç anlamadım sorduğunu, sistem zaten internetten başka bi bilgisayarın donanımını kullanıp oyun oynamak üzerine. Single oyun oynayabilirsin, steam overlayden kendini offline - invisible falan yapabilirsin ama nvidia client koduyla offline oynamak ne ki?

Sosyal ağlarda paylaş

baltazarım derdim şu

şimdi ayda belirli bir para ödüyosun ya

şimdi hem ona para verip hemde bir gün corona biterse efenime söyliyim nargilemi tüttürken offlineda oynayabilir miyim aynı oynu diye merak içindeyim

yoksa hem buna para vericen hemde oynu steamden alıcan mı durum onu merak ettim

Sosyal ağlarda paylaş

Ya o hesap kolay, 50mbit internete verdiğin farkı üstüne koysan da GFN her türlü daha ekonomik oluyor bilgisayar almaktan. Şimdiki fiyatları ucuz çünkü baya.

Ha tabi olay sadece ekonomi değil, sonuçta her oyun yok en büyük sıkıntısı o ve mod yükleme vs. de sıkıntılı, basit bi competetive oyun oynamak istesen bile gecikmeler seni geri düşürür. Ama işte bütün bunlar hangi oyunları oynamak istediğine bağlı, çıkan firmalar çıktı GFN'den artık daha istemezük çıkışı olmaz, istediğin oyunlar varsa ve internetin iyi ama bilgisayarın dandikse son derece ekonomik ve mantıklı bi sistem.

Sosyal ağlarda paylaş

24 dakika önce, Sam dedi ki:

Bedava 1 saat ama ben yurtdışı denediğimde böyle direkt reddedilmemiştim, sıraya bile koymadı. Sabaha karşı bile 20dk sıra bekledim. Denemiş oldum neyse.

Tcell in server sayisinin yetersiz oldugunu ve TR deki belescilik kulturunden dolayi talebin cok oldugunu dusunursek, TR de bedava 1 saat bile oynanmaz.

Yurtdisinda talep genelde rtx makinelerine oldugu icin, bedava da gtx1080 ye atmasi lazim.

Sosyal ağlarda paylaş

19 saat önce, Dark_Soul dedi ki:

Hmm çağırıyım adamları o zaman eşşek yüküyle para alıyorlar sfdsfs

Up errorları 0 ken diğerleri niye fazla acaba? GFN deki packet drop errorları olabilir mi acaba? Çünkü casual multi de atıyorum arada pingde drop vs falan normal oluyor genelde

gfnle alakası yok senin bağlantı ölmüş haberi yok resmen ? başka yerlerde/oyunlarda yine drop oluyordur da farketmiyorsundur büyük ihtimal download/upload normal oyun oynarken fazla olmuyor zaten, gfnde full kapasite kullanınca fark artıyordur exponential 

up error 0 olmasının nedeni up snr'ın 23db yani baya buffer var 8mbit bir şey değil zaten gördüğün gibi max 28mbit diyor ul. ha dl da max 90mbit diyor ama o yanlış olmalı çünkü dl snr 8.2 iken maximuma yaklaşmış olman lazım, 7.5'da falan kopmalar başlar normalde. yani senin hat aslında 50mbite anca yetiyor gibi ama modem niye öyle saçmalamış max 90mbit alabilir demiş anlamadım, ama snr daha doğru değerdir yorum yapmak için zaten. sonuç olarak crc error 200k değil 0 olması lazım adam gibi bağlantılarda, bir teknik servis/mh ile görüş, snrı 8 görünce büyük ihtimal hızı düşürüp sabitleyelim vs diyecekler. gl&hf

18 saat önce, axedice dedi ki:

Bu erör merör nerden görebiliriz? Ben de ferformans ölçeyim.

router panele bak vardır hepsinde bi şekilde statlar

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Silphatos dedi ki:

gfnle alakası yok senin bağlantı ölmüş haberi yok resmen ? başka yerlerde/oyunlarda yine drop oluyordur da farketmiyorsundur büyük ihtimal download/upload normal oyun oynarken fazla olmuyor zaten, gfnde full kapasite kullanınca fark artıyordur exponential 

up error 0 olmasının nedeni up snr'ın 23db yani baya buffer var 8mbit bir şey değil zaten gördüğün gibi max 28mbit diyor ul. ha dl da max 90mbit diyor ama o yanlış olmalı çünkü dl snr 8.2 iken maximuma yaklaşmış olman lazım, 7.5'da falan kopmalar başlar normalde. yani senin hat aslında 50mbite anca yetiyor gibi ama modem niye öyle saçmalamış max 90mbit alabilir demiş anlamadım, ama snr daha doğru değerdir yorum yapmak için zaten. sonuç olarak crc error 200k değil 0 olması lazım adam gibi bağlantılarda, bir teknik servis/mh ile görüş, snrı 8 görünce büyük ihtimal hızı düşürüp sabitleyelim vs diyecekler. gl&hf

router panele bak vardır hepsinde bi şekilde statlar

Eyvalla pampa ddsfsd, hızı düşürmeden ttnet bunu çözerse sana 1kg baklava yolluycam

Sosyal ağlarda paylaş

75 lira dünyadaki en ucuz aylık üyelik oldu böylece

LOL

founders edition sahibi olanlar aynı fiyata devam edebilecekmiş ama daha sonradan üyeliklerini sonlandırırlarsa tekrardan düşük fiyattan alamicaklarmış.

mokoko tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...