Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NVIDIA Geforce Now

ascraeus

Öne çıkan mesajlar

Evet şu anda 60 ya da 30 seçeneği var sadece, 144 vs. yok. TVden direk çalıştırmayı denemedim ama kablosuz bağlanıyorsanız ara ara teklemeler oluyor onu hesaba katın. Bu arada Cyberpunk'ı Ray Tracing Ultra ile çalıştırmak için 25mbit yetmiyor 50 gerekliymiş. Gerçi ben 100le açtığım için onu da test edemedim asd

Halihazırda üye olanların geçişini umarım becerebilirler, bide salak çağrı merkezlerinde telef olmayalım 3 ping daha iyi alacağız diye = (

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, axedice dedi ki:

Evet şu anda 60 ya da 30 seçeneği var sadece, 144 vs. yok. TVden direk çalıştırmayı denemedim ama kablosuz bağlanıyorsanız ara ara teklemeler oluyor onu hesaba katın. Bu arada Cyberpunk'ı Ray Tracing Ultra ile çalıştırmak için 25mbit yetmiyor 50 gerekliymiş. Gerçi ben 100le açtığım için onu da test edemedim asd

Halihazırda üye olanların geçişini umarım becerebilirler, bide salak çağrı merkezlerinde telef olmayalım 3 ping daha iyi alacağız diye = (

Şu anda üye olanları gecirmeyeceklermis. Sitesinde de yazıyor. Bizim serverda oynamak istiyorsanız bizden üyelik alın diyorlar. Yoksa ben de alacaktım şimdiye üyelik. Bekliyorum Mart 15'i.  

ahmedinejad tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çok başarılı buldum ama gecikme akşam saatlerinde artıyor gündüz 3ms aldığım yerde akşam 10-12ms alıyorum sma Avrupa sunucusunda 45-55ms alıyordum haliyle süper. 100mbit var 0 paket kaybı ile elimdeki oyunları ultra açtı ve bana göre görüntüler cam gibiydi. Rainbow fln baktım casualda 9 kill alabildim diğer elde de 7 kill aldım. Rainbow sunucusuna 40-50ms arası bağlandım + 12 geforcenow sunucusu desek 50-60ms ediyor bana yetti açıkçası. Hea ranked oynayanı 60fps tatmin etmez büyük ihtimal o ayrı. Ama bence olmuş çok da iyi olmuş.

Yıllık abonelik için indirim fln olursa tanıtıma özel ayağına acımam yapıştırırım.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

İsin içine t***cell girince fiyatlari cakacaklar demistim.

yurt disi sisteme erisimleri kapamak hayra alamet degil demistim.

10 dolarlik gamepass 30 lirayken

5 dolarlik gfnow max 20 lira olmali demistik..

vay efendim oyle, yok efendim boyle dediniz. Hadi bakalim aciklanan kol gibi fiyatla “yerli ve milli” gfnow’unuz hayirli olsun sdfsfs

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...