Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NVIDIA Geforce Now

ascraeus

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Game+'a hızlıca bi göz attım, Now'dan farklı üyelik isteyecekmiş. Yalnız sitelerinde direkt Hızlı Giriş olayı çarptı gözüme. Turkcell'in sunacağı bir servis olacak sanırım, kendileri Vortex.gg ile anlaşıp Oyo adlı platformunu duyurmayı planlıyordu. İkisii paralel mi yürütecke bilemedim ama sunucuların Türkiye'de yer alması iyi olmuş ?

edit: Evet, Turkcell ve NVIDIA iş birliği yapmış

Turkcell ve NVIDIA'dan online oyun servisi için iş birliği: NVIDIA GeForce NOW powered by GAMEPLUS

orc_lord tarafından düzenlendi
Link ekleme
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan tam da yeni almıştım 5 avrodan, ekran kartı GG olunca güzel alternatif olmuştu bana. Yalnız gavur fiyatı şu anda 5 avro, direk çevirsen 45 lira işte. 49 nedir 59 nedir 30 motuz olması lazım bi manası olması için. Daha pahalı olursa kim niye tr serverını tercih etsin

Sosyal ağlarda paylaş

daha iyi hizmet alabilmek icin? ?

yalniz bunda parali alinca gene sira bekleme riskin oluyor o cok ilginc geldi bana. oncelikli oluyorsun ama istedigin zaman oynayamiyorsun gene de.

bi kotu yani da yemege gittin geldin diyelim session time'in dolmamis olsa bile inactivity'den kapatiyor senin makineyi. save'li oyunlarda sikinti olmayabilir ama..

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, sardalya dedi ki:

daha iyi hizmet alabilmek icin? ?

yalniz bunda parali alinca gene sira bekleme riskin oluyor o cok ilginc geldi bana. oncelikli oluyorsun ama istedigin zaman oynayamiyorsun gene de.

bi kotu yani da yemege gittin geldin diyelim session time'in dolmamis olsa bile inactivity'den kapatiyor senin makineyi. save'li oyunlarda sikinti olmayabilir ama..

Premium da bir kere siraya denk geldim oda Cyberpunk in ciktigi gundu. GFN ondan sonra oyunlari daha iyi siniflandirdi. Default makine gtx1080 (genelde bu denk geliyor bana), oynadigina gore daha yukarilara cikiyor. Buyuk ihtimal Cyberpunk icin sira bekleyebilirsin, RTX olayindan dolayi.

Inactivity 5dk sanirim, ama kapatiyor makineyi dogru.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Ön kayıt almaya başlamışlar, öncelikli erişim verecekler bir miktar.

3 farklı plan olacağı söyleniyor: Bedava (limitli), Giriş, İleri. Farkları hakkında bilgim yok ama süre veya kütüphane olabilir.

Game+ sitesinde oyun listesi mevcut.

(Bedava paket saedece Turkcell'lilere falan olursa çok şaşırmam)

Sosyal ağlarda paylaş

Turkcelliyim ben de. Sırf bunun için sözleşme yeniledim. Vodafeone'a geçecektim yoksa

Ön kayıt da yaptırdım. 

Single player oyunlarda avantaj sağlayacağını düşünüyorum.
Zaten bu yıl ekran kartı alamayacağız gibi gözüküyor. Son okuduğum haberlerde, harici kartlar bitince yeni seri 30XX laptoplara saldırmış minerlar. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...