Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

İyi dilekler ve destek mesajlari için teşekkürler kankalar,

Dün bi posta görüşmelere gittim, 1 otel 1 restoran 1 Golf kulübü ile görüştüm, hepsi eleman yokluğundan ağlayacak duruma gelmiş, hele Golf kulübünde şef'e sarılıp teselli edesim geldi, adamın gözünün feri kaymış, hayvan gibi yoğun iş var, düğünler partiler vs , milyon dolarlık 3 katlı mutfak, her şey kalite, ama toplamda mutfak 2 çalışanim var, bittik bittik diye şikayet ediodu adam, 

Dün bide bütün bu kosturmacalar arasında telefonu düşürüp kırdım, anında tüm planlar alt üst oldu bı yerden eski telefon buldum taktım simi ama görüşmeye gitcegim insanların numaraları gitti, yedek telefon şarj tutmuo, lokasyonu düzgün calismio o yüzden interview lerin adreslerini bulmak aşırı zor oldu fln, gereksiz yere nightmare zorluk seviyesine atladı günüm.  

Sosyal ağlarda paylaş

Kulüpler baya exclusive, ve kurumsallaşmış oluyor genelde, bin tane müdür, bir sürü prosedür.

Golf kulüplerine üye olmak için yekün 2000-3000 dolares+ her ay 200-300 aidat, üstüne her golf oynamak istediğinde, misafir getirmek istediğinde fln para veriyorsun, yediğin içtiginin de parasını veriyorsun, baya zengin işi golf klup.

Bi gözlem yaptım kulüpte, otoparkta ki arabalara baktım müşterilerin, lüks araç göremedim, akıl danistigim tecrübeli bı adam var, ona sordum hayırdır bunlar fakir golf kulübü mu diye

"Does it have the words golf and club in its name? If so, it can't be cheap" dedi

Sosyal ağlarda paylaş

En fazla yemeği beğenmez yenisini yollarsın yada baska biseyle değiştirirsin. Burda zenciler sürekli boyle yaptigi icin restoranlar alismis artik bir cogunda you have to leave here happy policy gibi bisi var.

Turkiye de ki gibi gidip asliyi dovmuyolar. 

https://www.youtube.com/watch?v=MWAP1AE4Z0g

Valvyn tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Iyi para verip üst klas yemekler yapan mekan,sanat eseri gibi tabaklar, eve 45 dakka ? , şefi çok kaliteli bı adam, namı var.

Ortalama para verip şefi kankam olan ve bana "kesin yükseliriz bro, patronların 5 restorani daha var, çantayla paraları var" diyen mekan var , ortalama bı mutfak, ortalama yemekler, eve yakın, 15 dakka

Bide yine eve yakın otel var, ortalama para, ama kurumsal, dental yahut optical hatta hayat sigortana kadar herşeyi yapiolar, sorsam anüs sigortası bile eklerler öyle hissettim.

Bu 3ü arasında sıkıştım karar veremiyom

Sosyal ağlarda paylaş

On 04.06.2021 at 20:55, DoGMeaT dedi ki:

townsend hotel ruby grill, sous chef olarka basvurdum, telefon interview iyi gecti, pazartesi seni trial a sokcaz random malzemeler vercez onla ne yemek yapabilcen diye 

kor ku yo rum

geri donus yapmadi serefsiz herifler, oysa cok heves olmustum, yapacak bisi yok, basvurulara devam ediyorum,

Mf5C0fa.jpg

su adamla gorusmem var yarin, cok guzel tabaklar yapan bi restoranin sefi, bence halletcem ama, o kadar fazla interviewe girdimki son 2 haftada, artik tecrubelendim, ne duymak istediklerini biliyorum ?

Sosyal ağlarda paylaş

Geri dönüş yapmadılar diye şikayet ettiğim otelden aradılar gelecek cumaya sabah 8'de denemeye gel dediler

Bugünkü görüşmeye 1 saat sonra gitcem, sabahtan beri hazırlandım, üniformami terliklerimi temizledim, bicaklarimi biledim, biraz yemek yaptıracaklar

Bu 2 görüşme de lüks oteller, ve aynı semtteler, birbirlerine kırdırabilir miyim acaba diye aklıma düşüyor, nasıl bı pazarlık yapsam maasta

Açıkça söylesem , sizin komşu otelle de görüşüyorum, hanginiz iyi teklif verirse ona gidecem fln diye, aç gözlü gibi görünmek korkuyorum, ama doğrusu o yani, iki mutfağında seviyeleri benzer, onlar da biliyor bunu,o  yüzden diyebilirim gibi hissediyorum

DoGMeaT tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...