Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

7 saat önce, DoGMeaT dedi ki:

Zt5bV8f.jpg

Böyle yemekler yapıyorum bu arada, haftada 6 gün, 400 kişiye, tek aşçı benim, unreliable gönüllü grubu var ama meeeh. Çoğu zaman ayak bağı.

bu neymis merak ettim. icine barbeku tavuklu pizza malzemelerini karistirip firinlanmis hissi yaratti bende asdf 

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Mal dedi ki:

bence bir yandan daha iyi koşullu bir iş bakmaya başla belliki iyi değil iş koşulları.

Su an restoran aslında tum hizmet sektörü sikintili ortam düzelen kadar iyi bir para alıyorsa devam edilir ama simdi unemployment a 300$ haftalık bonus geliyor bu da aylık direk 2200$ civarı bi para hiç calismadan. Bundan dusuge geliyorsa aylık nisana kadar calismamak daha mantıklı.

Kiliseler non-profit organization olduğu icin genelde millet gönüllü / zorunlu calisiyor. Calisan kisilere çok para vericeklerini sanmıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

bu kadini misyoner denyolardan birinin beni sabote etmek icin yollandigini dusunuyorum, herif surekli beni sabote ediyor zaten, supheleniyordum artik suphem yok eminim, yuzune de soyledim sen beni mobbingle burdan cikarmaya mi calision diye, o denyonun teyzesimiymis neymis bu, volunteer olarak geldi, agzima sicti durup dururken, 2 gundur ortami bozan hareketlerde bulunup durdu, beni garip garip seylerle itham etti, daha vidyoya cekemedigim yerler var kavgada ben buna ghetto skank dedim o bana seni deport ettircem fln dedi

kisacasi, alisik oldugum gibi gidiyor hayat, asayis berkemal.

Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, reyou dedi ki:

bu neymis merak ettim. icine barbeku tavuklu pizza malzemelerini karistirip firinlanmis hissi yaratti bende asdf 

hindi kiymasi, domates, havuc rendesi,  sucuk , bayat ekmek icini isladim, birlestirdim bulamac yaptim, ustune mozerella, gayet guzel bisi oldu valla

Sosyal ağlarda paylaş

19 saat önce, neutrino dedi ki:

Mutfak yeterli mi bu kadar insana yemek cikarmaya? 

daha kucuk mutfaklarda calistim ya, cok yogun yemek yapilan, kadikoydeki hamburgecide calisirken gelen arkadaslar sahittir, dukkan adi gibi mini bir yerdi. ama binlerce ac doyuruyor her gun.

Sosyal ağlarda paylaş

Mutfakta volunteer isi zor, hayatinda mutfakta calismamis adamlar I am a volunteer oh yeah diye giriyor. Mutfak demokratik bir ortam degil bir kere, sef ne derse yapicaksin, tempo yogun. Bu gerceklikle yuzlesince, kimisi kaciyor, kimisi videodaki hatun gibi hadise cikariyor.

Walla kolay gelsin.

Sosyal ağlarda paylaş

midem agriyor stresten, baskidan. saat 13.00de ise gitcem, daha sabah uyandigim andan itibaren panik ve stresli haldeyim, aksam 6-7 gibi cikiyorum, eve gelip 1-2 bira icip deflate etmem gerekiyor, 1 saat boyunca kendime gelemiyorum. lanet gibi oldu ya. ben baska is bakayim en iyisi, kanser olcam yoksa.

Sosyal ağlarda paylaş

noluyo lan ordaki videoa? o mutfaga 24 saatlik surrevance camera lazim. hatta sen her gittigin mutfakta yaninda tasi asfd. manyaqlar kafayi cekip, bicak fln cekmesin sonra durduk yere.

senin bi isin vardi atli spor kulubu gibi bi yerde, ordan buralara nasil dustun abi. bir de daha sicak memlekete gitsene florida fln mis gibi, ne isin var eminemin ghettosunda.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...

Devam ediyor, ben ilk geldigimde tam bir kaos ortamıydi, pislikten mutfak karincalanmisti,  çok upgrade ler yaptım, bir sürü demirbaş dahil paslı pis vs şeyi attım , sipariş sistemlerini değiştirdim, temizlik prosedürleri, menüler, vs, heryere dokunuşlar, 

Her şeyi yaptım, ama genel müdüre boomer teyzeye yaranamadım, gerçi herkes şikayetçi, moral 0, her hafta birisi işten çıkıyor, ve %90 sebebi işi hiç sevmeyen, sürekli kaytaran, ama her konuda 1001 fikri olan bu teyze, otursa ofisinde herşey güzel akiyor ama nedense sürekli bı şekilde bı ariza çıkarıyor 

Daha komiği, üstüme bi müdür daha tuttular 1 ay önce fln, kitchen manager, onun da pek bı işi yok, sürekli gidip eskiden benim tek başıma yaptığım 3-4 işi yapmak için ofisine çekiliyor (ve otoparka gidip sigara içiyor bolbol) sorarsan kendisi hep çok meşgul, ama mutfak civarında nedense pek gözükmüyor.

Neyse, bı eleman daha tuttular, neyse aşçı, bu çocuk mutfağa geliyor, iş yapıyor yalan yok, bulaşık yıkıyor vs ne varsa, yemek pişiriyor. Dedim oh be, sonunda chief değil indian getirdiler tribe'a,

Neyse dün ogrendimki bu eleman "supervizor" olmuş, ben bu güne kadar bütün bu uyuz olduğum müdürlere rağmen kimseyi takmiyordum iş yerinde, mutfak benim alanımdi, egom yok benden sonra gelen müdür olabilir, o ilk müdürün recuit olmasi beni rahatlattı çünkü arch müdürle muhabbetim azaldı, oysa şimdi durum farklı, kafamın önünde sürekli "supervizor" diye takılan bı adama hiç ihtiyacım yok , bi bulaşıkçı tutsaklar daha anlamlı olurdu bana hem masraflari daha az olurdu harbi enayiler, neyse, bu iş stressiz diye seviyorum ama artık heralde değişim zamanı,

Hem yeni işe girmek için çok iyi bı vakit, şimdi reopening ayağına aşçı arıyor herkes, ama bizzat tanıdığım sektör değiştirmiş o kadar insan varki...1 yıl kapalı kaldı çoğu mekan, fedex'te, amazonda işe giren belki 6-7 arkadaşım var, dolayısıyla aşçı kıtlığı yaşanıyor, bundan yararlanam bari diye düşünüyorum

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Alıntı

Medical

Dental

Vision

Life Insurance/AD

Disability Insurance

Retirement Plan

Associate Shopping Program

Health and Wellness Programs

Discount Marketplace

Identity Theft Protection

Pet Insurance

Voluntary Benefits, including Critical Illness Insurance, Accident Insurance, Hospital Indemnity Insurance, Legal Services, and Choice Auto and Home Program

In addition, full-time positions also offer the following benefits to associates:

Commuter Benefits

Employee Assistance Program

Flexible Spending Accounts (FSAs)

buna basvurcam

DoGMeaT tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...