Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stepne Kullanımı Hakkında

prozzak

Öne çıkan mesajlar

stepne'm var ama + seklinde bijon anahtar yerine L bijon anahtari varmis. (hic bakmamistim)

serviste makine ile sikilan jant bijonlari ASLA "L" seklinde anahtar ile acilmiyor.

+ seklinde olunca ayakla fln destekleyip kanirtabiliyorsunuz.

kilyos yolunda gece 3'te deneyimlemistim, aklinizda olsun...

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 22.01.2020 at 17:55, DoGMeaT dedi ki:

Abi stepnem var , spreyli lastik tamir kitim var , çakmakliktan güç çeken kompresörlü pompam var

Kullanmak zorunda oldum , yılda 1 kere bile lazım olsa bence good trade çünkü alternatifi gece gece yollarda mağdur olmak, tamirciye çekiciye ustaya lastikciye gece tarifesinden domalmak . Oysa şu an lastigime bişi olsa 10 dakkada halledip hayatıma devam edebiliyorum

Ayrıca bu set e en son ihtiyacım olduğunda , komşudaki üniversite öğrencisi sarışın kısa şortlu kızın lastiği patlamıştı , arkadaşlarıyla mal gibi kalmışlar arabaya bakiyolar , dedim siz durun ben size güzelliğimi yapcam, o günden beri kankayiz

sarışın kısa şortlu kızla kanka kalmanız üzdü

Sosyal ağlarda paylaş

On 21.01.2020 at 14:22, prozzak dedi ki:

Dün bagaj altına baktım. Enteresan şekilde kriko var. bijon anahtarı var fakat kesinlikle stepne koyacak yer yok. Eski sahibi kilitli bijonu iptal etmiş, bunu da öğrenmiş bulundum.

Şöyle bir sıkıntı var stepne bulundursam dahi 15 - 16 inch her stepne olmuyor özel sipariş etmem lazım. Hadi ettim, JCW ön kalipere stepne kesinlikle uymuyor ön lastik patlaması durumunda önce rotasyon sonra stepne takmak gerekecek yani iki lastik söküm yapmam gerekecek.

Şimdilik lastik tamir kiti alıp yarılmaması için dua deceğim ?

Kilitli bijonların sanıyorum ki bi ömrü var.

Yazlık/Kışlık dönüşümlerinden bir tanesinde benimkini de kırdı lastikçi, mecbur tornayla bijonu patlatıp 4 tane de  standart bijon alıp takmam gerekti. Kilitli bijon da satın alabilirsin ama Maslak sanayideki parçacıda o an stok olmadığı için normal alıp taktım ben de.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...