Jump to content
Syringe

90'larin CD Oyunlari (tavsiye&nostalji thread)

Öne çıkan mesajlar

§ 21 Oca 2020, 06:18
15 saat önce, Sotto dedi ki:

Baya efsaneymis coveri.

Bizim arkadaşta bunun kitap gibi bir versiyonu vardı içinde dune, comand and conquer, tiberian sun falan vardı 4 5 oyun müthiş bir seriydi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Oca 2020, 08:59

Delta Force:) buna en yakın oyun son dönemde Ghost Recon Advanced Warfighter vardı. Aynı tadı vermese de yakın bir tecrübe yaşatmıştı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Oca 2020, 09:30

Yılını hatırlamıyorum ama baya küçüktüm,kafede Delta force oynuyordum

Yanımda izleyen bı "abi" var,25-30 yaşlarında arkadaşı yan bilgisayrda bisiyler yapıyor bu da sandelye çekmiş beni izliyor

Ben adam vurdukça "helal sana koçum aslan" fln diye gaza getiriyor , tabi vuruldum sonra , 

-öldün mü gardaş?

-he vurdular abi

-olsun,vatan saolsun

Hayvan gibi gülmüştüm hala da gülüyorum aklıma geldikçe , hiç.unutamadigim absürt bir gaming anısı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Oca 2020, 11:04

Sene 90'da tanıştım sırasıyla Commadore 64, Atari 2600, Macintosh ve PC ile 93 e kadar hepsini kullandım ama 93 sonrası Mac ve PC kaldı kalanları kutuya kaldırdım gitti. PC'de aşağıdaki oyunlar bütün çocukluğumu yedi resmen. Halen bu oyunları buldukça gog vs satın alıp oynuyorum. Ne keyifli günlerdi yaşlandık iyice. Bazılarını önceden koyanlar olmuş ama emeğe saygı ben bir daha koyayım. Daha tonla oyun var tabi ama bunlar ilk aklıma gelen ve hep aklımda kalanlar.

kMqaPW.jpg

4pE3JL.jpg

OrG5XZ.jpg

6DoEzP.jpg

WXNyOY.jpg

yGBvOL.jpg

00Ya58.jpg

JV0MgY.jpg

zG61zY.png

GZdgr2.jpg

3Om34A.jpg

RgW451.jpg