Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Online FPS önerisi

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

abi adam realistik silahlarla quake tarzı arena oyunu arıyor işte neyini bıkbık ettiniz bu kadar. direk aksiyon istiyorum diyen adama siege önerip (stealth action), battle royale loot istemiyorum'a ring of elysium önermek falan. okuduğunuzu da mı anlamıyonuz.

The point is, CS abi başka bilmiyorum sdfkgj

lakin ben de şeyi anlamadım, Apex, BFV falan gpu kaldırıyor da CoD nasıl kaldırmıyor lan?

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

herkese tek tek şöyle bi cevap yazayım özlemişim topic açmayı.

5 saat önce, Silphatos dedi ki:

abi ikisi de 300 kişi bi haritada sürekli öle öle birbirimizi tarama klasmanına giriyor işte sdfaas vietnam oynadım zaten. çok başka bi tarz ya. bunları oynayacak olsam bfv oynarım zaten.

5 saat önce, cicibeybe dedi ki:

Squadsiz oynadin abi. Ben 5-6 kisi getirdim oyunlar eglenceli hale geldi. Senin gibi bir barbarianimiz bile var hatta. 

yok abi squad da olsa sonuç ben istiyorum ki oyun az kişi arasında dönsün. killerin impacti büyük olsun. kötü değil zaten şuan sarmıyo sadece gelirim yine illa.

5 saat önce, aquila dedi ki:

vietnam hic begenmez, tam bir cod bebesi olmus.

tam olarak öyle valla. pek oynamışlıgım da yok doğru düzgün ama arayışım o resmen. o da bayar illa.

5 saat önce, Xenocide dedi ki:

abi adam realistik silahlarla quake tarzı arena oyunu arıyor işte neyini bıkbık ettiniz bu kadar. direk aksiyon istiyorum diyen adama siege önerip (stealth action), battle royale loot istemiyorum'a ring of elysium önermek falan. okuduğunuzu da mı anlamıyonuz.

The point is, CS abi başka bilmiyorum sdfkgj

lakin ben de şeyi anlamadım, Apex, BFV falan gpu kaldırıyor da CoD nasıl kaldırmıyor lan?

sağol reğiz. valla bilmiyorum. işlemci i7 8700 oradan belki kurtarmıştır. apex mapin bir kaç yeri hariç 70-80 fps çalışıyor. bfv zaten baya iyi çalışıyor 80 üstü direk falan.

5 saat önce, goldbären dedi ki:

adam bu arada baya siege oynamış bi adam, ne istediğini kendi de bilmiyor, karı gibi afedersin.

olm bi süre sonra bi tarz bayıyo işte. bu da bayınca siege, apexe dönerim heralde. en çok onlar sarıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, Black-ice dedi ki:

siege mi?

valla hayatımda en severek oynadığım fps o heralde ya. aşırı severek oynadım ama soğutmam lazım işte biraz. aşırı sneak oyun çok ani ölebiliyorsun falan. sıcak çatışmaya hasret kaldım biraz.

Siege aynen. Bir ara ben de feci sarmıştım orda da yeni operatörler aşırı OP oluyor, paso para harcattırıyor. %100 diyemesem de bi P2W'lik var.

Sosyal ağlarda paylaş

benim de var bi 200 saat fln gameplay. yeni operatörlerle ilgili sıkıntı yaşamadım ben ya. arada bazıları op oluyo diye duymuştum ama nerf yiyolar illa. starter edition almıştım zamanında 20 liraya, çok az para harcadım bugüne kadar operatörlerin yarısı fln vardır ona rağmen oynattı baya. farklı kafa bi oyun ya.

Sosyal ağlarda paylaş

On 15.01.2020 at 13:35, Black-ice dedi ki:

aslında bu kadar kasmaya gerek yoktu da olsun muhabbet oldu. cod muadili bir şey lazım bana. bonecin dediklerine bakıcam akşam o iron sight güzel gibi.

https://forum.paticik.com/topic/5565912-f2p-fpsler/

şöyle bir topic vardı aslında. csgo'nun motoruna laf ettiğin için onları beğenmeyebilirsin ama cod sevenlerin tercih edebileceği şeyler vardı aralarında. AVA çok iyi bir oyundu bu dediğin mevzu için. ama hala oynanabiliyor mu, Türkiye'ye açık mı vs bilmiyorum takip etmedim.

edit: baktım da, AVA için farklı bir geliştirme ekibi satın almış oyunu, 2020'de global server da açarak çıkacağız felan demişler. P2W mekanikleri düzeltip daha gelişmiş bir oyun yapacakları söyleniyor.

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...