Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Online FPS önerisi

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

CS tipi bi fps önerisi istiyorum. Böyle vardır belki kıyıda köşede kalmış güzel oyun. CS tipi dediğim, oyun tipi olarak. Bildiğimiz silahlar, aşırı kalabalık olmayan takımlar gibi. CSGO değil çünkü artık bitmiş abi o oyun. Bi ADS olsun falan en azından. Deniyorum arada sarmıyor, her şeyi eski oyunun. COD MW aşırı uygun da oynayamıyorum gpu kaldırmıyor tad alacak şekilde.

Oynadıklarımı da sayayım.

Apex Legends; battle royal şuan çok zor geliyor, girip hemen taramak istiyorum o işleri uzatıyor baya. 

TC Siege; bambaşka bir kafa stealth, gergin falan. Taramalıyla taramak istiyorum koşarken böyle.

Overwatch zaten hiç dediğim tarz değil, onu da oynadım baya.

BFV 300 kişi taramayalım birbirimizi.

Beleş steam oyunları olabilir. Mesela Splitgate oynadım beleşlerden ama sıktı hemen. Black Squad diye bişey gördüm kuruyorum ama kesin kötüdür.

Önceki COD'lardan hala oynanan varsa öneri alabilirim bak. Baktım da üç yüz tane cod var. Hangisi ne zaman çıktı anlayamadım bile.

Eyvs

Black-ice tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Black-ice dedi ki:

CSGO değil çünkü artık bitmiş abi o oyun.

bitmiş derken? ?
tam tersine şu an en çok oyuncu sayısına çıkmış durumda. hileci problemlerini bir kenara bırakırsak, piyasadaki en iyi fps.

yeni olsun ADS olsun diyorsan Black Squad var. onun dışında Zula, Ballistic Overkill, Ironsight, Warmode oynayabilirsin.

Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, Bone dedi ki:

bitmiş derken? ?
tam tersine şu an en çok oyuncu sayısına çıkmış durumda. hileci problemlerini bir kenara bırakırsak, piyasadaki en iyi fps.

yeni olsun ADS olsun diyorsan Black Squad var. onun dışında Zula, Ballistic Overkill, Ironsight, Warmode oynayabilirsin.

bitmiş dediğim eski işte. niye oynanıyor bu kadar anlamıyorum, beleş ama altyapısı sağlam, yıllardır dengeleri iyi oturmuş bir de insanlar alışmış heralde. en azından bi grafik yenilemesi gerekmiyor mu bu oyuna. geçen aylarda bi sarmıştım 3-4 gün tuttu sonra bi anda kesiliverdi. özellikle ads olmaması bütün keyfini öldürüo benim için.

ironsight güzel duruyo ona bakayım. cod'a benziyo baya. black squad dün kurdum yazmıştım ilk postta çok ilkel bi cod gibi geldi.

7 saat önce, goldbären dedi ki:

2016 doom'una baktın mı? multisini oynamıştım baya aradığın basitlikteydi.

single oyunun multisi sarmaz ya.

11 saat önce, karatan dedi ki:

br abi bu. kurulu öyle baktım bir iki el.

Sosyal ağlarda paylaş

quake'in son çıkanı var bende. sarmıyo beni ya. o da böyle bambaşka boyutta bi oyun. uçacan zıplayacan füzenin hesabını yapıcan falan. taramalının ucuna taramalı takıp taramak istiyorum. cod lazım galba bana.

karikatür yasak

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Black-ice dedi ki:

bitmiş dediğim eski işte. niye oynanıyor bu kadar anlamıyorum, beleş ama altyapısı sağlam, yıllardır dengeleri iyi oturmuş bir de insanlar alışmış heralde. en azından bi grafik yenilemesi gerekmiyor mu bu oyuna. geçen aylarda bi sarmıştım 3-4 gün tuttu sonra bi anda kesiliverdi. özellikle ads olmaması bütün keyfini öldürüo benim için.

oyunun hile mevzusunu bir kenara bırakırsak, baya kaliteli dinamikleri var. en önemli şey, her mapin belirli taktikleri var, bunları öğreniyorsun. sonra bu taktiklere karşı taktik üretmeye çalışıyorsun. bu sefer de rakibin karşı taktik üretmesini engellemeye çalışıyorsun.

mapler birkaç yılda bir değişse de, oturmuşluğun getirdiği bir dinamizm oluyor. COD mesela böyle değil. tamam alıyon eline keleşi dandun dandun sağa sola sıkıp sonra ölüyon felan da, tam bir taktik oluşmaya başladığı an yeni COD oyunu çıkıyor, bu sefer onda dandun dandun birbirinize dalıyorsunuz.

animasyonlar değişti, karakter modelleri değişti, hitboxlar değişti, arabirim komple yenilendi, tüm mapler yeniden yapıldı... tabii grafikler hala Division kalitesinde değil onun farkındayım da, competitive amaçlı bir oyunda öyle bir şey yapmaları pek mantıklı olmazdı zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

16 saat önce, Black-ice dedi ki:

CS tipi bi fps önerisi istiyorum. Böyle vardır belki kıyıda köşede kalmış güzel oyun. CS tipi dediğim, oyun tipi olarak. Bildiğimiz silahlar, aşırı kalabalık olmayan takımlar gibi. CSGO değil çünkü artık bitmiş abi o oyun. Bi ADS olsun falan en azından. Deniyorum arada sarmıyor, her şeyi eski oyunun. COD MW aşırı uygun da oynayamıyorum gpu kaldırmıyor tad alacak şekilde.

Oynadıklarımı da sayayım.

Apex Legends; battle royal şuan çok zor geliyor, girip hemen taramak istiyorum o işleri uzatıyor baya. 

TC Siege; bambaşka bir kafa stealth, gergin falan. Taramalıyla taramak istiyorum koşarken böyle.

Beleş steam oyunları olabilir. Mesela Splitgate oynadım beleşlerden ama sıktı hemen. Black Squad diye bişey gördüm kuruyorum ama kesin kötüdür.

Önceki COD'lardan hala oynanan varsa öneri alabilirim bak. Baktım da üç yüz tane cod var. Hangisi ne zaman çıktı anlayamadım bile.

Eyvs

Bu arada şu da komikmiş yav,

SUDDENLY

Eeeeee sfds

Sosyal ağlarda paylaş

yok olm bi tezatlık. bf, vietnam, verdun hepsini oynadım. çok kalabalık oyunlar. sevemedim o yüzden. impactin düşük oyun içindeki. onlar başka bir tarz yani zevk aldıgım zamanlar da oldu. silahıdır, oynanabilirliğidir hepsi tam istediğim gibi aslında.

ilk paragrafta dedim işte az kişi olsun tarayalım.

aslında bu kadar kasmaya gerek yoktu da olsun muhabbet oldu. cod muadili bir şey lazım bana. bonecin dediklerine bakıcam akşam o iron sight güzel gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

21 dakika önce, -Deno- dedi ki:

Rainbow Six olabilir o zaman ne diyim.

siege mi?

valla hayatımda en severek oynadığım fps o heralde ya. aşırı severek oynadım ama soğutmam lazım işte biraz. aşırı sneak oyun çok ani ölebiliyorsun falan. sıcak çatışmaya hasret kaldım biraz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...