Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1/2 hindi alıp düdüklüde yapmak

sostizm

Öne çıkan mesajlar

Hahaha ilk foto lol

Abi pişirmesi zor bı ettir tam pişirmemis olabilirsin 

Bide siz o hayvanı tencereye soktunuz çıkardınız ellediniz bı dünya , dışarda kaldı fln , o sırada hafif bakteri uremistir üzerinde

Sonuçta tam pişmemiş ve üzeri az bakterili eti yutunca öğütmek zor olmustur,bişi olmaz,immune system boostu 

Bide vücut bence yeni proteinlere karşı çok duyarli, çok hindi yemediginden kırk yılda bir yediğinde garipsemis olabilir vücudun,aynısını domuz fln yediğinde de yaşar insanlar, alışana kadar garip siçarsin

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, DoGMeaT dedi ki:

Hahaha ilk foto lol

Abi pişirmesi zor bı ettir tam pişirmemis olabilirsin 

Bide siz o hayvanı tencereye soktunuz çıkardınız ellediniz bı dünya , dışarda kaldı fln , o sırada hafif bakteri uremistir üzerinde

Sonuçta tam pişmemiş ve üzeri az bakterili eti yutunca öğütmek zor olmustur,bişi olmaz,immune system boostu 

Bide vücut bence yeni proteinlere karşı çok duyarli, çok hindi yemediginden kırk yılda bir yediğinde garipsemis olabilir vücudun,aynısını domuz fln yediğinde de yaşar insanlar, alışana kadar garip siçarsin

abi dort kisi bitirdik bu hindiyi 

hazimsizlik belki ondandir hic hindi yememistim ben birde. ama oyle oynamadik bakteri olusacagini hic sanmiyorum pat pat hemen guzelcene hazirladik attik firina

Sosyal ağlarda paylaş

free range'e aldanmayin, yukaridaki fotoya endustride free range / cage free deniyo zaten hayvan kafeslenmedigi icin.

turkce karsiliginda labeling nasil bilmiyorum ama pasture raised denilen seyi aramak lazim, (otlakta buyutulen hayvan) ki onun fiyati, gezen tavuk diye tabir edilene gore 3-5 kat daha pahalidir heralde.

https://www.onegreenplanet.org/animalsandnature/think-you-know-free-range-and-cage-free-chicken-think-again/

LEAD.jpg

reyou tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, reyou dedi ki:

free range'e aldanmayin, yukaridaki fotoya endustride free range / cage free deniyo zaten hayvan kafeslenmedigi icin.

ahah ben de bakmıştım zamanında, endüstri hemen önüne geçmiş "paketlere free range yazmak için dış mekana açılan çimensiz 6 metrekare alan / yüzlerce tavuk yeterlidir" demişler falan. tavukçu da çıkmanın bi anlamı olmayan ölü topraklı minik bir balkon koyuyor mevzuat hallediliyordu. gerçi yazıda vardır da tekrar bakmadım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...