Jump to content
catcat

rotamız üsküdar

Öne çıkan mesajlar

§ 21 Ara 2019, 04:18

Bugün yine rotamızı üsküdar ve civarına çevirdik.İmrahor civarında tarihi kokladık,doğancılar civarında bozulmamış mahalle kültürünü hissettik,Kuzguncuk civarında tarihin ve doğal güzellikleri yakaladık.Kuzguncuk ta açılan cafelerin sundukları lezzetler ile tanıştık,maviyi ve ona eşlik eden tüm güzellikleri arşınladık...

https://zoomlabakalimm.blogspot.com/2018/06/rotamz-uskudar.html#comment-form

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Dec 2019, 04:29

Selamsizdan sigara cozduk...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Dec 2019, 09:10

üsküdar hep gitmek istediğim bir yerdi. aradaki deniz gözümü korkutmasa gemiye atlayıp geçeceğim. ortaköy sahilden bakınmakla yetiniyorum şimdilik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Dec 2019, 10:43

istanbulluların ulaşım fobisi var kesin. ben gittimde niye gittim hatırlamıyorum. bi köşede tesbih satan biri vardı tek hatırladığım bu. baya mahalleydi yabancı olduğum için garip garip bakıyorlardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Dec 2019, 12:39
3 saat önce, sanssizsansli dedi ki:

üsküdar hep gitmek istediğim bir yerdi. aradaki deniz gözümü korkutmasa gemiye atlayıp geçeceğim. ortaköy sahilden bakınmakla yetiniyorum şimdilik.

Havalar güzel olursa bı Kuzguncuk yap sabahtan , kahvaltı fln, ortamlar guzel, başka sehirdeymissin gibi hissediyordum her gittimde 

Bide Kanaatlokantasi var , iskeleye yakın baya, orda bi döner ve sütlü tatlı patlatirsin ama kart gecmio ona göre

DoGMeaT tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap