Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

XBox Series X

DareJedi

Öne çıkan mesajlar

• 10 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...

Merhaba Almanya'dan bi adet getirtebileceğim sanırım benim sormak istediğim ülkemizde garantisi devam eder mi? Eğer ediyorsa herhangi bi bozulmada tamir için nereye götürebilirim? Bir de buna uygun yollu 4k tv ya da monitör önerisi olan var mı? Benim baktıklarım ya 50 hertz ya da 60 tv olarak arkadaşlarda pc monitör alma koltuktan oynarken bişi göremezsin ya da pc gibi masa üstüne koyup oyna diyorlar. Fikir verirseniz sevinirim teşekkürler.

Letsgetthesunshine tarafından düzenlendi
imla
Sosyal ağlarda paylaş

Peki hocam yenileme hızı çok farkettirir mi bir de 2k monitör alıp geçsem 4k ile arasında dağlar kadar fark oynar  mı? Zira 4k monitörler baya fiyatlı. Hani bakıyorum evdeki tv sanırmı 50 hertz ps3 de gta5 oynarken bazı yerlerde grafikler kağıt yırtığı gibi iğrenç bir hal alıyordu ya da fps drop yapıyordu. Bu tv kaynaklı mıdır yoksa konsoldan dolayı mı zira o görüntüleri gördükçe oynama iştahım kaçıyordu o zamanlar. Kusura bakma seni de sorularla boğdum cidden yeni nesil sistemlere çok uzağım :)

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...

simdi herkes metaverse ciksinda oyle VR gozluk alalim diye beklicek. Microsoft, FB arasinda metaverse savaslari olacak, senin metaverse 2K benimki 8K kavgasi fln filan. "metaverse ready" islemciler, ekran kartlari, vr setler pompalanacak, pfff.

bu arada metaverse basligi nerde?

reyou tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...