Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online 2

Xenus

Öne çıkan mesajlar

aslında muhteşem potansiyeli vardı bu oyunun cidden. developerler tırtıl gibi çalıştığı için çekememiştim. cidden çok keyifliydi oyun ya. tamamen gerçekçi öğeleri baya zevkli yapıyordu oyunu. mağaraya girince kapkaranlık oluyordu. meşalemiz de yoktu rastgele tuşlara basarak mağaradan çıkma denemeleri asdfas ? 

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
On 27.11.2020 at 23:35, Xenocide dedi ki:

stress test beta key geldi yarın bi bakarım buna

baktıydım, 15 20 dk falan durdum oyunda sdfg

güneş yokken yine aşırı karanlık

yine bi hantallık var gibi geldi ama kısmet.

benim girdiğim sadece combat stress test'ti, hiçbi şey aktif değildi oyunda. belki adam olur. bakalım. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

stress test'e key almak için ilgili siteler:

https://intel-drafts.overwolf.com/giveaways/mortal-online-2-closed-beta-giveaway

https://www.mmorpg.com/giveaways/mortal-online-2-stress-test-key-giveaway-2000001006

ilk gelen kapar mantığı var. 

35,7gb indiriyor, 70gb küsür boş alan istiyor

Oce4n tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle oynanır ?

Biraz zaman ayırdım. İlk başta fps problemi bağlantı desync tarzı sorunlar vardı. olaylar toparladıktan sonra evet dedim oynanır ?

Crafting sistemi özellikle harika ve bow yaparken Geyik boynuzu + geyik boynuzu long bow yaptım cok ağır kullanamıyorum. Short bow yaptım yargı dağıtıyor. Şimdi Odun + Geyik boynuzu ile kompozit yapıcam bakalım onla nasıl olcak. 103 str var suanda Strni aşarsa bowun str requirement ı Deli gibi stamina yiyor. Craftingi aşırı başarılı xd Combatta iyi ama hala fps problemim var 28 ile 40 fps arası geziyor hep

phoenix_daoc tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...