Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Youtube 3. video

Mal

Öne çıkan mesajlar

gerçekten çok iyiymiş direk subladım. bu tarz gezgin sevenler varsa türkler arasından "rotasız seyyah"a bakabilirsiniz. onun tarzını da seviyorum ben. öyle gidip harika yerleri dolaşmıyo daha çok normal insanların yaşamlarını, köyleri falan görmeye göstermeye çalışıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

e tamam silah fabrikası işte.

üstüste 2 tane uzun gezi videosu koydu bu arada. ilki afganistan ikincisi iran. afganistan'da taliban'ın kampına falan gidiyo ordakilerle muhabbetlerini anlatıyo, videolar fotograflar gösteriyo. kaçırmayın güzel videolar yine.

mokoko tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, mokoko dedi ki:

gerçekten çok iyiymiş direk subladım. bu tarz gezgin sevenler varsa türkler arasından "rotasız seyyah"a bakabilirsiniz. onun tarzını da seviyorum ben. öyle gidip harika yerleri dolaşmıyo daha çok normal insanların yaşamlarını, köyleri falan görmeye göstermeye çalışıyor.

o herif ilk videolar atmaya başladığında izliyodum ama çok yavaş konuşuyo bayık adam diye saldıydım, bakarım bir ara yeni şeylerine.

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, GONDARCENGIZ dedi ki:

herifin kanal çok iyi.

kanal zaten çok iyi, ama bu adam harika bi insan. önüne gelen ile ballz of stell maceralarını geçtim, gezilerinde kötü durumda olanlara yardım etmek için tshirt vs satıp, tekrar ziyarete gidiyor topladığı paraları vermek için. rotasız seyyah fln cahil cühela kalır bunun yanında.  

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...