Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Youtube 3. video

Mal

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, razzRaziel dedi ki:

uyuz  bi algoritması var ya. geçen 2 tane key&peele videosu izledim diye full onları doldurduydu hepsine tek tek ilgilenmiyorum çekmem gerekti düzelmesi için.

iste sirf buna muhtemelen yillik xx milyon dolar butce ayiran sirketin algoritmasi bu kadar, genclerimizi AI ML hayalleriyle kirletiyorlar

oOf bi NeUrAl netoWOrk YapAcAm

sardalya tarafından düzenlendi
vidyoyu ekledim.
Sosyal ağlarda paylaş

18 saat önce, razzRaziel dedi ki:

uyuz  bi algoritması var ya. geçen 2 tane key&peele videosu izledim diye full onları doldurduydu hepsine tek tek ilgilenmiyorum çekmem gerekti düzelmesi için.

16 saat önce, sardalya dedi ki:

iste sirf buna muhtemelen yillik xx milyon dolar butce ayiran sirketin algoritmasi bu kadar, genclerimizi AI ML hayalleriyle kirletiyorlar

benim anladığım mesela 10000 izlenmeli bi video var. bu 10000 kişiden 3000 ü başka bir videoyu seyretmiş yada likelamış. o videoyu sana öneriyor. mesela o 10000 içinden 500 kişi başka bir videoyu seyretmiş onuda öneriyor ama daha geri sırada.

Sosyal ağlarda paylaş

Müzik tavsiyeleri rezalet ötesi Youtube'un. Habire daha önce 1000 defa dinlediklerinden al sana playlist yaptım diye önüne getiriyo, bi yeni bişi, bi gerçekten "related video" yok. Eskiden böyle değildi. Son 2-3 senedir heralde YT Music falan promote etmek için beleşteki algoritmanın ağzını kasıtlı kırdılar.

Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, Rewendor dedi ki:

Müzik tavsiyeleri rezalet ötesi Youtube'un. Habire daha önce 1000 defa dinlediklerinden al sana playlist yaptım diye önüne getiriyo, bi yeni bişi, bi gerçekten "related video" yok. Eskiden böyle değildi. Son 2-3 senedir heralde YT Music falan promote etmek için beleşteki algoritmanın ağzını kasıtlı kırdılar.

tam şimdi bi refreshliyim ne çıkcak dedim bu çıktı

youtube da çok müzik dinlemem ama men i trust grubunu aratıp ara ara çıktıkça dinlemişliğim vardı. yukardaki müzikte çok benzer. yani bunu dinleyen bunuda dinledi gibi bi sistem var.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...