Jump to content
axedice

Pathfinder : Wrath of the Righteous

Öne çıkan mesajlar

§ 04 Oca 2022, 07:36

Kingmaker oynarken lore hoşuma gitmişti bi bakmıştım kitaplara da nereden nasıl başlarım bilememiştim, kitap tavsiyesi alabilirim ^^

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Oca 2022, 17:01
10 saat önce, axedice dedi ki:

gerçi bu forum u....u kaçakçılığı yapan paladinler de gördüğü için hellknightları neden gruba aldım ='(( çok da şaşırtıcı değil.

herkes haddini bilecek!

mfidnev489n71.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Oca 2022, 17:40

nocticula chapter 5te çok pis giydiriyor buna 😈

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Oca 2022, 18:19

kingmaker ile bunun arasında bundan başlarsak sıkıntı yaşayacağımız şekilde kritik bir bağ var mı? oyunu hiç bilmeyen biri olarak güncelden mi gireyim eskisini mi oynayayım emin olamadım. pillars of eternity, divinity original sin vs oynayıp baya sevdim. bunu da benzettiğim için radarıma girdi bu arada. çok alakasızsa onunla ilgili de bilgilendirirseniz sevinirim. 🙃

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Oca 2022, 20:25
13 saat önce, axedice dedi ki:

Yalnız hellknightları gruba hatta orduya almak paladin açısından da gayet mantıklı bi yaklaşım? Dünyayı istila eden bi iblis ordusu var, sen de halkların iyiliği için "dirlik ve düzeni" sağlamaya çalışan bi şövalyesin, tabii ki senin gibi dirlik ve düzen sağlamaya çalışan diğer birliklerle ortak hareket edeceksin. Paladinlik tatlişko bi saftirik olmak değil ki, amaçların uğruna başkalarından önce kendini feda etmek sadece.

gerçi bu forum u....u kaçakçılığı yapan paladinler de gördüğü için hellknightları neden gruba aldım ='(( çok da şaşırtıcı değil.

e kendin açıklamışsın önce, sonra kendi açıklamanı görmezden gelmişsin. keşler dünyayı kurtarmayı finanse etmiş kötü mü? 🙃

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Oca 2022, 20:39

Yooo yooo hiç kötü olur mu, önce dışardan gelen iblisleri keselim sonra içimizdekileri keseriz ne de olsa . . 😐

2 saat önce, df dedi ki:

kingmaker ile bunun arasında bundan başlarsak sıkıntı yaşayacağımız şekilde kritik bir bağ var mı? oyunu hiç bilmeyen biri olarak güncelden mi gireyim eskisini mi oynayayım emin olamadım. pillars of eternity, divinity original sin vs oynayıp baya sevdim. bunu da benzettiğim için radarıma girdi bu arada. çok alakasızsa onunla ilgili de bilgilendirirseniz sevinirim. 🙃

Bağ yok hayır, bi iki yerde önemsiz göndermeler var sadece. Zaten dünyanın tamamen farklı yerlerinde geçiyor. Eskisi de güzel oyundur ama bu biraz daha polished öyle düşün, türe merakın varsa ikisini de seversin. Eskisinin hikayesi ve npcler bence bi tık daha iyiydi, ama burda da class seçenekleri arşa ulaşmış durumda, zaten karakter yaratma falan başlı başına bi oyun. 

Pillars ve divinity sevdiysen bunu da sevme ihtimalin yüksek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Oca 2022, 10:18

Sonunda aldim ama hic sarmadi oyun ya.

Ben mi yaslandim yoksa Pathfinder'i az bildigimden mi, beni heyecanlandiran hicbir icerigi yok oyunun.

Portreler guzel ama temsil ettikleri karakter tiplemeeri asiri spesifik, bir portre begenip ona gore karakter yaratmak gerekiyor. Siniflarin boku cikmis gibi; hepsi birbirine benzeyen bir suru archetype. Bazilarinin isimleri bile ayni.

Diyaloglar meh, bilmedigim bir suru isim geciyor. Herbirini de ayri ayri acip okumuyorum.

Oyunun basi ic daraltiyor, tekrar acip oynanacak gibi degil zira karakteri test etmek icin cok fazla ilerlemek gerekiyor.

O parti elemanlari ne oyle aman yarabbi. Warhammer evreni gibi, herkesin savastan ve yozlasmadan ucubeye dondugu bir hava mi vermek istemisler bilmiyorum. Yok birinin derisi yanmis, oburu mongrel, digeri undead - eli yuzu duzgun adam yok lan kanatlar ve tentaclelar fiskiriyor gruptan. Rapier kullanan aristokrat shaman falan... isinamadim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Oca 2022, 10:56

Bedava indirilebilecek portre paketleri var, seçeneklerini epey arttırıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Oca 2022, 16:51

aa adam bodyist çıktı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Oca 2022, 19:10
8 saat önce, Nigger_of_the_sand dedi ki:

Sonunda aldim ama hic sarmadi oyun ya.

Pillars of Eternity II: Deadfire denesen?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...