Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pathfinder : Wrath of the Righteous

axedice

Öne çıkan mesajlar

ilk oyundaki gibi ana hikayenin ortasina import edilebilen dlcler falan gelecek gene buyuk ihtimal o acidan bekliyorum ben bastan vs baslamamak icin 5 kere, hemde fixler patchler gelir o zamana kadar.

season pass kaybolmadan once 2. dlcden sonra 3. dlcden once alinabilir, hemde ana oyuna biraz indirim gelir o tarihe

Norak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Tam neutral sınırında ama lawful’un içindeydim. Hiç lawful veya chaotic seçmeden good seçe seçe nasıl olduysa neutral içine girdim. Ya lawful veya chaotic seçmeyince neutral sayılıyor ve o tarafa doğru itiyor veya çemberde good-evil ekseninde ilerlerken bir bug sonucu az da olsa lawful-chaotic ekseninde de ilerleniyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Owlcat'in pathfinder'a birebir bağlı kalması çok iyi olmuş, eğer bağlı kalmazlarsa o Blackwater zindanı gibi saçma sapan şeyler icat ediyolar

act 3 de 45-50 ac düşmanlar bide regenere oluyolar, elektirik vurursan regeneleri kesiliyo fakat demon oldukları içün elektriğede immune adamlar

zindandan doğru dürüst bişeyde çıkmıyo üstelik, gidecekseniz oraya ascendant element elektirik kineticist veya sorcla gidin, eğer sorc getirirseniz bi bracer çıkıyo tüm dmgi elektiriğe çeviriyo ayrıca yeni elektirik speller veriyo bedeva 6/7 lvl

arkimod tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

22+ nat armor görünce bende bir yuh çekmiştim. hatta blackwater bossun birinin elinden attığı elektrik düşüyor. 30 ft 1d8 force dmg, başka özelliği ikonu yok.

ascendant elektrik yoksa coup de grace autocaste alın, biri yere düşer düşmez kafasına zıplıyorlar

LethE tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 12.09.2021 at 20:41, Komutan dedi ki:

Tam neutral sınırında ama lawful’un içindeydim. Hiç lawful veya chaotic seçmeden good seçe seçe nasıl olduysa neutral içine girdim. Ya lawful veya chaotic seçmeyince neutral sayılıyor ve o tarafa doğru itiyor veya çemberde good-evil ekseninde ilerlerken bir bug sonucu az da olsa lawful-chaotic ekseninde de ilerleniyor.

ilk oyunda alignment'i resetleyen scroll vardi clericlerde 3k gp, burdada olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...