Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pathfinder : Wrath of the Righteous

axedice

Öne çıkan mesajlar

naaptın festival oyunun ilk sahnesi asdasd, tutorial wardstonea ilk geldiğin yere kadar. baya sürüyor yani.

artık çooook geç ama radiance

Spoiler

shield maze var ya. Hosilla ile kapışıyorsun, lann ve wenduag seçimi oluyor.

orada 4 renkli tuş var. doğru kombinasyonu giriyosun içeride kılıç

sonra tavernde demirciye bak artifact var ama çok paslanmış diyince ben buna kın yaparım diyor.

sonra adamı bir daha gördüğünde kını sorup alıyosun +2 +bişiler oluyor. 

act 3 sonunda bişiler  bişiler oluyor +4 good yada +4 evil oluyor

knowledge world skilliyle gleiyor da olabilir o herşeyi kullanma. bakayım bi discordda bulursam listeyi atarım buraya

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

yok olmaz. zaten h aritada gideceğin yerlerde companion resmi çıkıyorsa onu alıp gel demek. büyük ihtimalle cüceyi almadan yeri bile göremiyorsundur.

2500 gold para değil zaten geçici kontrat

4te eksikler var, yeni eklenen yarım questler vs var.

releasede 5-6-belki 7 olacak.

daha tüm classlar vs de tam değil.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
On 04.07.2021 at 11:35, Norak dedi ki:

2 eylulde cikiyormus bu,

ilk oyunu bitirmeyenler, now is the time.

release'da oynamayın bence. kingmaker sene bekledik herhalde ben iki kere başladım bitiremedim bug'lardan 3. kez gene başladım artık bitiririz inş. bi çıksın biraz polish etsinler beklerim 6 ay sorun değil.

yukarda dendiği gibi ufak oyun değil ki baştan başlim sürekli, adamı yoruyor.

ama bg3'ü bu adamlara vereceklerdi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

steamdb'den bakınca bölgesel fiyat girmişler. aslında fiyatı da normal ama ilk oyun 120 liraya falan çıkmıştı tabi onu düşününce pahalı kalıyor. dolar uçmuş bi de o zamandan bu zamana. steam'de herkes ağlıyor gerçi, avustralyalısı türkü hindusu belki bi hareket olur.

comm manager yukardaki başlığa fiyat değişmeyecek diye yazmış.

Seru tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

E yani tabii ki. Conditional bonuslar var işte yok swarmlara +1 damage bonus bilmemne. 5. lvldan sonra sanmıyorum kalsın o itemlar, belki goggles falan gibi spesifik slotlara çok item düşmez, anca işte tüm gruba yetecek kadar düşmedi vs. gibi nedenlerden kullanmaya devam edersin. O tür itemları özellikle gamebreaking olmasın diye scaleable yapmıyorlar.

Bu arada theorycraft munchkinisme başladım bile baya hypelıyım şu anda, trickster 2hander crit focus fighter baya OP olacak gibi. Mutant warrior düşünüyorum alchemical başka bonus yok bildiğim kadarıyla statlara.

Bu arada Legend path hiç beklediğim gibi çıkmadı, alınan xpyi de arttırıp lvlcap i 40a çekiyormuş ama epic spell slot ya da feat diye bişey yok, Gish setupları dışında hiç bi işe yaramaz dümdüz levellar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...