Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pathfinder : Wrath of the Righteous

axedice

Öne çıkan mesajlar

arkadaşım spo gereksizle manasız bambaşka şeyler spo niye önemli 2 sayfa geride rahatsızlığını belirten kişl sebebiyle. info ve spoiler alakasını kur manayı bul lol boş boş laflar ediyosun , kurduğun argüman ya bir kelime ya da yanlış hade hoşçakal manalı mantıklı debate ayarında konuşmayı başarabilirsen gel konuş cevabını vereyim

Sosyal ağlarda paylaş

evet trickster seçtim path bonusları harika yaratıcı yapmışlar açıklaması da çok tatlı işte gerçeklikte küçük değişiklikler yaparak avantaj sağlıyo kendine filan yazıo skillere ek bonusları var örneğin knowledge arcana bundan soınra identify ettiğim itemların bonusları normalde olduğundan +1 yüksek çıkıcak ya da world seçseydim normalde olmayan chestler falan oluşuyomuş

knight commander of drezen olarak deikkat etmem gereken bişiler veya önerin varsa alırım lethekun bu spo mu şimdi emin değilim çok bariz sanırım spo değil

bi de dediğin longswordu + speed estocu aldım lootlar baya para etti kuşatma sırasında

bu spoiler, diyalog olduğu için

Spoiler

gold dragon pathi açmayla alakalıdır belki 198992590_10156853796337614_478544337345

tunca tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

tuncaya takıldım diye amma içerlemişsin

yani derli toplu yazayım ama sorduğu soru dışında extra hiçbişi yapmamaya özen gösteriyorum ondan kopuk geliyor sana.

yoksa bende bilirim

Spoiler
  • X kişisi hain onu dinleme
  • kuşatmada önce temple a git
  • tavern'in orada athletics check var direk duvara çıkıyorsun taş atan devleri kesersin
  • anahtarlarla da iç duvarı geçersin yazmayı.

tunca

Spoiler

o dragon, dragon pathla alakalı değil ? ama o görevi ilk yapmanı tavsiye ederim. baya skill check istiyor bu quest

missing patrol da o listedeki en zoru. edeceksen buna dikkat et ciddi ağız burun kırıyorlar

longsword güzel bayağı götürüyor. tutorialda radiance'ı almış mıydın? yada siegede cüce demirciden upgradeledin mi? 

Finnean var (kickstarterdan konuşan silah) aldıysan inventoryde sağ altta tuşu var, pek anlaşılmıyor oradaki ince çizgi/bar'a tıklayıp silah tipi seçiyosun

trickster direk zarları hileli zar yapıyo ?

bu skill upların 2-3 seviyesi de var. arcana direk yeni random zöellik ekliyor. mobility önce hızlandırıyor, sonrada attack of opportunityleri tersine çeviriyor (adamarın etrafında ileri geri yürüyerek free attack çıkarıyosun)

+ yanlış hatırlamıyorsam trickster tüm itemları kullanabilmeni sağlıyor. plate exotic silah ne istersen giyersin

ana karakteri retrain edersen mythic değiştirme oyun gider (hiç denemedim gerçi)

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

radiance die bişiyim yok demirciyle de hostile olmamak için elimden geleni yaptım ama olmadı. tutorialın neresindeydi acaba, festivali diyosun di mi ?

1. LVLında açılmadı her şeyi kullanma sonradan gelir sanırım. yeni vendorlarda güzel itemlar var retrain yaparsam dual wield + flurry + 2kama  ile attack sayım 4 zqaten şu an yuumrukla, kamalarda 7 fln olcak sanırım. finnean var fakat silah olarak kullanınca ne bonusları var bakamadıum tam bakayım bi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...