Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pathfinder : Wrath of the Righteous

axedice

Öne çıkan mesajlar

crit vurunca heallayan bi bastard sword var içim gidiyo tek takınca one handed olsa pure sword saint yapsam diye, bundan da güzel bi +2 mithril medium armor çıktı 8 e 5 mi ne 13 ediyo düşen en ii armor şimdilik. critte haste veren de bi light hammer var dual wield o ikisi ve armor için fighter bişi retrainleyesim var

Sosyal ağlarda paylaş

aynen ucundan kazandım extra attack spamledim sonlara doğru trip açıktı stunı açtım sanırım fln da ki extra attackler iş yaptı, sonra hemen pot pot pot da yetişti 42 ac var diğerleri biraz zor vuruyo asfd. mythic finesse ilk lvlda çıkmadı requirementı o trickster pathle alakalıysa gıcık baya

Sosyal ağlarda paylaş

agile chapter 3 shopta vardı sanırım. bir karakteri tekrar bulman lazım ? kötü davrandıysan questini yapmadıysan direk gidiyor olabilir.

shirt/robe zaten artık armordan ayrı slota giriyor 2-3 tane unique gelecek bu chapter.

bu pathlar ne veriyo iyi bak bence. spellbooklarında ne var yada kimlerinki birleşiyor

trickster her itemı giymeni sağlıyor galiba belki yarar sana?

lich niye yok, chapelde lichi bulmadın mı? stringy demodandı dövdün mü? dağdan inince en sağ üstteydi

LethE tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

minor spoiler 

Spoiler

leper's smileda vescavor queen i kestikten sonra hemen yanından aşağı iniyorsun orada terendelevin 2. parçası geliyor. bir de lichi açmak için gereken wand. wand olmadan liche gidemiyorsun sanırım.

demon bebeyi dövmeden önce galfrey'i bulduğun yerde gizli kapı var.chapele girince direk sağ tarafta liche gidiyor.

demon bebeyi dövünce gidemiiyorsun liche gene sanırım.

hellknighti sürdüm loot yaptın dediğin leper's smilesa adam gitmiyor da army morale çöküyor. kraliçe fırça kayıyor nası komutansın diyip atarlanıyor. chapelde loot yapmanın bi sakıncası yok bildiğim ama çok rest yapınca gene moral düşüyor olabilir.

chapelde dağdan inip kocaman bi alanı geziyorsun, güzel şeyler olacak orada + desna shrineı yaparsan act sonunda succubus waifu companion'ı direk grub alabiliyosun

nameless ruins nenio'nun questi. hepsi tamam değil o questlerin (4-5 chapter sürüyor) çok şeetmeye gerek yok.

journalda terendelev scale entrysi takılı kalıyor. onu diosan normalde marketten alıyordun onu, artık oyun başında cutscene de veriyolar sanırım ondan entry öyle kalıyor.

LethE tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...