Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pathfinder : Wrath of the Righteous

axedice

Öne çıkan mesajlar

dümdüz kuzeye giderken sağda kalıyor. içinde dayak yediğin bir mağarada desem anlarsın görünce.

Asdasd lv7-8 olmuş mythic level vermemiş ?

mythic featle mage armor 10 armor veriyor, enduring spell alırsan barkskin shield of faith felan 24 saat sürecek. ondan çok kasma diyorum eli bayaa bol adı üstünde mythic campaign.

LethE tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

mythic 3 te path seçicen. lich arcane spellcasterın varsa, angel divine varsa kitapları birleşiypr.

normalde bir kitabı var mythic level*2 caster level oluyor. birleştirirsen o class + mythic level oluyor cl 30 a kadar gidiyor. yukarıdaki gibi bölüyorsan çok en azından lv9-10 spellere gitmeni sağlar.

hangi mythicleri açtın? mythic 3 geliyor seçecen yakında

Sosyal ağlarda paylaş

kraliçeyi yeni gördüysen daha chapter 2nin en en başı. lv 8-10 buildleri görünce daha ilerdesin sandım.

chapter 1 kenabres kütüphanede [trickster] seçeneği vardı misal. onu seçince trickster path açılıyor. myth3te seçebiliyorsun o zaman yoksa başka chara anca.

erkenden soruyorum sonra lich açmamış wizard olma diye ? 

Sosyal ağlarda paylaş

25 dakika önce, LethE dedi ki:

hikayeye bağlı daha lvlı kaçırman mümkün değil. 

nasıl gidiyor solo run? chapel'i geçebildin mi?

camptaki chapeli mi diyon teleport atan demonlar falan. yağmur yerine göz yağıyodu bi ara 2. denemede morale , yaptım persuade yetmesi lazımdı zaten 

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

OhlyyVA.jpg

soldakini diyorum.

bu arada leper's smilde etrafı gezip loot toplarsan army morale düşüyor. crusade combatda turn kaybedip durabilirsin

underground hideout dediğim incubus miniboss. 

core + extra adam ayarındayım. solo fln kasmıyorum, party  6 kişi ama yaşlandık sanırım o kadar mikroya gelemiyorum, seelah yanımda ikimizde kediye binmişiz charge atıp adam dövüyoruz, bir yandan kediler çelme takıyor. diğer ikisi buff bot daeran + camelia kalan ikiside tazelik katsın diye rotasyonda.

retrain 2-3 hak veriyor sonra para istiyor öyle zart zurt yapıyorsan paran bitmiştir.

dex to dmg için weapon finesse + mythic finesse yapsan olabilir gibi. denemedim dex monk. monk robe lazımsa lepers smileda etrafa bakın

aklıma gelmişken birde, bu bloodlineların son özelliğini açabiliyordu mythicler. tek level bloodrager/sorcerer mythic featle  capstone açan buildler vardı. solo kasıyosan immunitylere ihtiyacın olabilir.

nature whisper's lı oracle dex yerine chadan ac alıyor. üstüne cha monk çakıp öyle bişiler de deneyebilirsin. karakter cha/str olur dexle uğraşmazsın

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...