Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pathfinder : Wrath of the Righteous

axedice

Öne çıkan mesajlar

İki farklı progression, teoride birbirlerine hiç dokunmuyorlar. Epic level da yok bu arada, her zamanki multiclassing ve prestige classlar var normal xp ile alıyorsun. Buna ek ve tamamen ayrı olarak, main story progress noktalarında 1er mythic level alıyorsun.

Tek fark mythic class / featlerini kendi hikayelerine göre farklı noktalarda alıyorsun, işte angelic mythiği angel sword bulup garibanı koruyunca açıyorsun ama demonic myhtiği aynı chapterın biraz ilerisinde demon wand bulup birini kurban edince alıyorsun falan.

Sosyal ağlarda paylaş

Codexte betayı oynayanların yorumlarına bakıyorum, unfairın başlangıcı kingmaker kadar dengesiz değil ama oyun ortaları daha da zor olmuş bonus stacking mutlaka gerekiyor demişler. Bide özellikle bossfightlarda mythic path abilityleri kurtarıcı oluyor diyorlar, haliyle legendary (mythic path ı reddedip düz mortal oynadığın yol) unfair iyice zor olacak belli.

21 saat önce, fenris dedi ki:

pijamalı tank olayını çözdülerse ne ararsan var

Ne yazık ki burda bi gelişme yok, hatta abartıp monkun yanına stigma witch / oracle dipleyen varmış bonuslar için. Mid game - late game scalelanan bonuslar gelmediği sürece dipping her türlü gıral ya

Sosyal ağlarda paylaş

bazı yerlerde sorun oyunun seni o buildlara muhtaç bırakması. oyunun başında ben klasik tank yapıcam diyorsun bişeyden haberin olmadan. ama encounterlar öyle bi ayarlanmış ki senin full plate li shield lı tankını kevgire çeviriyorlar...

owlcat te farkında ama bazı şeyleri hiç düzeltmedi milletin buildına dokunmamak için. (misal crane style ın herşeyle çalışması)

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

v1: ben de girdim betaya, ( mage armor ve sneak attack ve weapon finnese için)=1 eldritch scoundrel-scaled monk5-sword3 saint(kama dual wield + flurry, or only unarmed)  belki de +1/2 fighter feat tamamlamak için

saint den shield alıyoruz, ve de 16 int sahibi olması durumunda monkla stacklenen +3 ac alıyoruz.  scaled monk olcak ki CHA dan armor versin wis yerine. ırk dex/cha heritageed aasimar

v2: scaled monk 2 + sorcerer  4 + fighter 1++ da baya iyi. ırk dex/con heritageed aasimar

v3: kineteic knight max(water)(dex yüksek olacağı için mithril fulplater bulana kadar falan mithryl breastplate kullanıyorum 2. act vendordan., 1 rogue (eldrich scoundrel) 1 fighter +1 fighter daha da olabilr. sword saintte kinetic blast eklememişler yoksa o da iyi ac bonusu bedava weapon focus falan fakat feat olarak seçiliyor. kinetic knightı 17 dex 15 con başladım,1. stat dexe'e, 2. con a 

v4: 5 scaled fist, 3 sword saint(unarmed attack or kama(to get more attacks with dual wield), 1 eldritch scoundrel, mage armor ve sneak attack ve weapon finnese için, shield saintten. weapon focus saintten kama/unarmed ve de +3 armorumzda saint canny defenseden

bunlarla kolay kolay sololanıyo herşey şimdilik

hepsinde ırk dex/con heritageed aasimar

tunca tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...