Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

James Bond 25 - No Time To Die (2020)

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, Laorx dedi ki:

sarkiyi kaydederken sanki yan odada anasi babasi uyuyormus gibi soylemis, diger sarkilarina baktim onlar da ayni. 

chris cornell, jack white'la basladilar adele'den sonra bi boka sardi muzikler. milenyallerin sucu kesin.

lol ama gerçekten böyle bir his var.

Sosyal ağlarda paylaş

18 saat önce, Sam dedi ki:

bu post-2000 skyfall tarzı ama ben bond için şahsen 60'lar tarzını tercih ediyorum, shirley bassey şarkıları en iyi açık ara.

Abi evet...Diamons are fooreveeeeer nerede bu nerede

Licence to Kill, Diamonds are Forever falan hem klasik tarz hem coskulu sarkilar. Yeni Bond sarkilari kani cekilmis ruhu curumus bir modda nedense.

World is not enoughtan beri guzel sarki gelmedi filmlere. Skyfall hadi biraz.

Sosyal ağlarda paylaş

başını da izleyin izlemediyseniz ama 3:07'de şarkı. nerde buuu, nerde öbürü yani. bence hala zirvesi bond'un bu film her bakımdan.

ve kadın 76 yaşında burada. /secde

bunda da geçen yıl 82 yaşında. kadın still gold, herkesi cebinden bozukluk gibi çıkarır.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu kızı instada memelerde falan görüyordum şarkıcı olduğunu sonradan öğrendim.  Konsept 16 yaşında Amerikan bully veletlerinin tenhaya arabayi çekip sekslerken arkada ses olsun diye dinledigi muzik. Kızın butun şarkıları bayık ve ergenus

Sosyal ağlarda paylaş

oh be bi ben değilmişim bilmeyen. geçen sene bu zamanlar youtube da funny moments videolarını kıyafetlerinede bakarak baya bi ne bu diye anlamaya çalışarak izlemiştim. sonradan anlamıştım şarkıcı olduğunu.

aurora'yı da bilmiyorsunuzdur kesin. billie'nin görünce ben de bunu yapmak istiyorum dediği kişi.

Sosyal ağlarda paylaş

Anca işte deno gibi vasat özenti tiplere satarlar, e tüketicilerin de %90ı falan öyle zaten. Bili Eyliş dinleyip uu ne kadar mekanlokik oooo vuuuu falan yapanların bilgisayar oyunlarında yansıması fallout 76 ve starwars battlefront oynayanlar işte. Vauuvv popi mi o zaman hemen tüketmeliyim ımmmm yeeeee

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Virus tarafından James Bond 25 - No Time To Die (2020) olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...