Jump to content
paradoksalkedi

Satılık Brainwavz HM5 Stüdyo Tipi Headphone

Öne çıkan mesajlar

§ 03 Ara 2019, 18:51

Selam,

1-2 sene önce aldım direkt sitesinden, hem oyunda hem PC başında kullanırım dedim, ama burn-in'i bırakın 100 saat olmamıştır herhalde dinleme sürem. Hafif kulaklıkları daha çok sevdiğimi fark ettim.

Sıfırdan pek farkı yok, 2 kablosu var biri 1.5 m biri 3m, 1.5 olanın jack ucu çok hafif eğimli, bir problemi yok ama tek sorunu o işte. Yoksa padler, kabı, kendisi vs hiçbir şeyi yok. Elimde çarçur oldu o kadar para.

Sitesinde vergi olmadan 90$ https://www.brainwavzaudio.com/products/hm5-studio-monitor-headphones 

Z-Review'in review'i: 

Fotoğraflar: 
x16-665645778fw5.jpg
x16-665645778s4c.jpg

450 TL?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Ara 2019, 19:31

dt770 ve dt880 var yine de sırf ucuz diye alasım geldi.

gerge gibi 5 dolarlık kulaklığa bile "monitör" diyenlerden değil de "stüdyo monitör" nedir bilip alsın arkadaşlar.
bir kere alışırsanız normal kulaklıkların hepsi yavan gelebilir.

peki sen ne kullanıyorsun da bundan vazgeçtin abi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Ara 2019, 19:41

Bunu almamın iki sebebi vardı: 1) gaming için de kullanmak 2) doğal ses. piyasadaki en doğal seslerden birine sahip. Fakat alışamadım bu kadar büyük kulaklığa. Evde de çok vakit geçirmiyorum artık, ofiste Koss KSC75 & Porta Pro falan var, evdeyken de hangisi ofisteyse diğerini kullanıyorum. Kenarda yatıyor bu o yüzden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Ara 2019, 20:03

ben çok seviyorum bunu( müzik dinlemek için kullanıyorum )

yazın terletio ama

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Ara 2019, 20:36

Bu tarz kulaklıkların bass ihtiyacını karşılayamadıklarını duymuştum ama bu kulaklık bass konusunda nasıldır bilgi verebilir misin

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Ara 2019, 21:18

benim hosuma gidiyor bana da onermisti almistim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Ara 2019, 02:49

@goldbärencim ben evde komşular gürültüye laf etmesin diye amfiyle gitar çalamayan bi arkadaş için buna ölücülük yapmak istiyorum low ball ne versem yol bulunur?

kabı padi fln da yokmuş baya alttan mı sallayayım?

LethE tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Ara 2019, 07:21

hayır kaplarında padlerinde sorun yok yazmak istemiş, ölücülük yapacaksan da legit yoldan yürü sdf.

400'e el sıkışın kargo senden...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Ara 2019, 14:00

kendi link vermiş 600 altına gelmiyor mu sıfırı? 200 liret için mantıklı mı eski almak?

hiç yardımcı olmamışın ayrıca :( ben anlamıyorum audiophile işinden yok mu şöyle döndürülecek "burn-in yapmamışın artık o kulaklığın fikiboklarından hayır gelmez" gibi bişiler?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Ara 2019, 19:42

burn-in yapmak demek kullanmak demek zaten, ben cok az kullanildigini belirtiyorum daha iyi iste :D 

90 dolares sitesinde, %20 vergi ile evet 600 civarina geliyor, kendimi de-baltalamak icin soylemiyorum ama aliexpressten kulaklik getiren arkadasima gecen hafta %40 vergi kestiler. bazi urunlerde artti vergi skalasi sanirim.

@Draculiablo yazdi ilk, vazgecerse @GERGE var ikinci bekleyen

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Ara 2019, 22:19
On 03.12.2019 at 21:51, paradoksalkedi dedi ki:

Selam,

1-2 sene önce aldım direkt sitesinden, hem oyunda hem PC başında kullanırım dedim, ama burn-in'i bırakın 100 saat olmamıştır herhalde dinleme sürem. Hafif kulaklıkları daha çok sevdiğimi fark ettim.

Sıfırdan pek farkı yok, 2 kablosu var biri 1.5 m biri 3m, 1.5 olanın jack ucu çok hafif eğimli, bir problemi yok ama tek sorunu o işte. Yoksa padler, kabı, kendisi vs hiçbir şeyi yok. Elimde çarçur oldu o kadar para.

Sitesinde vergi olmadan 90$ https://www.brainwavzaudio.com/products/hm5-studio-monitor-headphones 

Z-Review'in review'i: 

Fotoğraflar: 
x16-665645778fw5.jpg
x16-665645778s4c.jpg

450 TL?

satıldı mı bu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol