Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Brainwavz HM5 Stüdyo Tipi Headphone

paradoksalkedi

Öne çıkan mesajlar

Selam,

1-2 sene önce aldım direkt sitesinden, hem oyunda hem PC başında kullanırım dedim, ama burn-in'i bırakın 100 saat olmamıştır herhalde dinleme sürem. Hafif kulaklıkları daha çok sevdiğimi fark ettim.

Sıfırdan pek farkı yok, 2 kablosu var biri 1.5 m biri 3m, 1.5 olanın jack ucu çok hafif eğimli, bir problemi yok ama tek sorunu o işte. Yoksa padler, kabı, kendisi vs hiçbir şeyi yok. Elimde çarçur oldu o kadar para.

Sitesinde vergi olmadan 90$ https://www.brainwavzaudio.com/products/hm5-studio-monitor-headphones 

Z-Review'in review'i: 

Fotoğraflar: 
x16-665645778fw5.jpg
x16-665645778s4c.jpg

450 TL?

Sosyal ağlarda paylaş

Bunu almamın iki sebebi vardı: 1) gaming için de kullanmak 2) doğal ses. piyasadaki en doğal seslerden birine sahip. Fakat alışamadım bu kadar büyük kulaklığa. Evde de çok vakit geçirmiyorum artık, ofiste Koss KSC75 & Porta Pro falan var, evdeyken de hangisi ofisteyse diğerini kullanıyorum. Kenarda yatıyor bu o yüzden.

Sosyal ağlarda paylaş

Süper bass boost falan yok, çok iyi bir bass kulaklığı da diyemem. HM5'in öne çıktığı yan padlerden dolayı rahatlık & izolasyon ve doğal ses. Şarkı nasıl kaydedilirse, mid tiz bass aynı şekilde geliyor, Şurada da detaylı bir incelemesi var:

https://medium.com/@Xander51/brainwavz-hm5-headphones-review-5954ec03fa40

Sosyal ağlarda paylaş

kendi link vermiş 600 altına gelmiyor mu sıfırı? 200 liret için mantıklı mı eski almak?

hiç yardımcı olmamışın ayrıca :( ben anlamıyorum audiophile işinden yok mu şöyle döndürülecek "burn-in yapmamışın artık o kulaklığın fikiboklarından hayır gelmez" gibi bişiler?

Sosyal ağlarda paylaş

burn-in yapmak demek kullanmak demek zaten, ben cok az kullanildigini belirtiyorum daha iyi iste :D 

90 dolares sitesinde, %20 vergi ile evet 600 civarina geliyor, kendimi de-baltalamak icin soylemiyorum ama aliexpressten kulaklik getiren arkadasima gecen hafta %40 vergi kestiler. bazi urunlerde artti vergi skalasi sanirim.

@Draculiablo yazdi ilk, vazgecerse @GERGE var ikinci bekleyen

Sosyal ağlarda paylaş

On 03.12.2019 at 21:51, paradoksalkedi dedi ki:

Selam,

1-2 sene önce aldım direkt sitesinden, hem oyunda hem PC başında kullanırım dedim, ama burn-in'i bırakın 100 saat olmamıştır herhalde dinleme sürem. Hafif kulaklıkları daha çok sevdiğimi fark ettim.

Sıfırdan pek farkı yok, 2 kablosu var biri 1.5 m biri 3m, 1.5 olanın jack ucu çok hafif eğimli, bir problemi yok ama tek sorunu o işte. Yoksa padler, kabı, kendisi vs hiçbir şeyi yok. Elimde çarçur oldu o kadar para.

Sitesinde vergi olmadan 90$ https://www.brainwavzaudio.com/products/hm5-studio-monitor-headphones 

Z-Review'in review'i: 

Fotoğraflar: 
x16-665645778fw5.jpg
x16-665645778s4c.jpg

450 TL?

satıldı mı bu?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...