Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life: Alyx

Aceace

Öne çıkan mesajlar

"

It’s probably no surprise that many people at Valve have been wanting to get back to the Half-Life universe for a long time, and this experience has only reinforced that

In the process of creating Half-Life: Alyx, we’ve had to explore new ways to tell stories with these characters and this world

and we’ve discovered a lot of new gameplay experiences that go beyond what we’ve been able to do before.

Of course,

we’ll have to wait and see how people react to Half-Life: Alyx once it’s out,

but we’d love to continue pushing forward.

"

Designer David Speyrer

Sosyal ağlarda paylaş

On 21.11.2019 at 15:21, eldar dedi ki:

Şu parmak hareketleri ne kadar hassas acaba? Hep elini kolunu hareket ettirerek büyü yaptığın bir oyun hayal etmişimdir.

Baya hassas ama alismak gerekiyor. Normal controller’lara aliskanlik oldugundan sasiriyorsun hep, yanlis hareket yapiyorsun, bu da biraz bozuyor deneyimi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Teleport o kadar kötü ve sıkıcı görünüyor ki vidyosunu izleyemedim bile. Peki continious locomotion ı neyle yapıyorlar? Bu vidyolara bide izleyici bakış açısı lazım arka planda controller etkisi nasıl işliyor görmek için.

Bide oyun çok mu tünelde geçer gibi bana mı öyle geliyor? Sanki ilk halflife bile tüm lineerliğe rağmen daha özgür bi his yaratıyordu.

Sosyal ağlarda paylaş

Half-Life-Alyx-Locomotion.jpg

continuous normal analog stickle işte. Bütün opsiyonları koymaları iyi. Teleport sıkıcı görünüyor ama en rahatsız etmeyeni o. Smooth Locomotion deli başımı döndürüyor benim, motion sickness dan dolayı. Teleport hiç sıkıntı çıkarmıyor. Bide teleport da olsa oyun alanının içinde istediğin gibi hareket edebilirsin tabii.

progamer tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

efsane olmuş. 

Hayatımda en tiksindiğim, korktuğum sci fi yaratıklar bi facehuggerlar bide headcrabler. Zombilere uzaktan sıka sıka gittim de. İlk headcrabde yerimden fırladım kapadım oyunu asdf. Hiç hoş değiller VR da. 

1 saat oynamışım. Baya iyi oyun. Teleportla oynuyorum hiç motion sickness da yapmadı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...