Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Savaş Oyunları

Komutan

Öne çıkan mesajlar

• 6 ay sonra ...

Bu hafta çıktı. Fiyatı şu anda 42.5 TL.

World in Conflict ile kıyaslayanlar var fakat bence daha çok Wargame serisine benziyor. Wargamelere göre daha az birim yönetiliyor. Mesela ben ilk operasyonda en fazla 9-10 birim yönettim. Tabii her birim müfreze büyüklüğünde olduğu için ekranda gözüken sayı az değil. 
Multiplayer yok. Operation denilen campaignler ve skirmish var. Yapay zeka şimdiye kadar tatmin ediciydi.

Neticede Wargame’in daha rahat kontrol edileni diyebilirim.

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...

Konuyu hortlatayım. Yaz indirimlerini gezerken keşfettim. İlk videosu olan oyunun (command modern operations) Ege'de Türk Yunan Savaşını senaryo eden DLC'si çıkmış. İlginizi çekebilir.

Gerçi oyunu hala çözemedim ama sırf bu savaşı simule etmek için bile denenebilir. Oyun indirimde.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...

Vietnam '65 ve Afghanistan '11'i yapan firmanın yeni oyunu. Oyunları esas tasarlayan adam seksenlerde Güney Afrika ordusunda olduğu için bu defaki konuyla daha bir gönül bağı var. Keşke yine bu oyunlardaki tarzda bir savaş olan TSK-PKK mücadelesinin de oyununu yapsa.

Temel mantığı diğer iki oyunla aynı ama diğerlerine göre daha karmaşık. Onlarda oyunu anlamak çok kolaydı, bunda biraz daha kafa yormak lazım.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...