Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

su arıtma cihazı

fresia

Öne çıkan mesajlar

Bende ihlas var, aritilmis su kalitesi ve tadı guzel ama tavsiye etmiyorum. İlk aldığımda suyu analiz ettirdim, sonuçta hatali seri filtre taktiklari ortaya çıktı ve cihazı komple degistiler. Geçen carsambada cihazın su giriş noktasındaki unuversal Vana kırıldı kendi kendine, mutfağı su bastı. Servis bu vanaları komple değiştirdik sizinkini atlamışım dedi ve servis raporuna aynen yazdı. Şimdi zararı tazmine ugrasiyorum

Xb13DD.jpg

Kırılan vana

miyaw33 tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sam, kuyu suyu için şunu yapabilirsin. En ucuzu dan 5 filtre seti al. Filtrelerden ilk dördü kaba filtre olsun, sonuncuya carbon koydur. Kuyu suyunun depolandığı depoyada tablet klor at, 20 ton suya bir tableti yanlış hatırlamıyorsam, 400 tabletlik paketi 100-159 TL yi geçmez. Ben yazlıkta bu şekilde idare ediyorum 

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, miyaw33 dedi ki:

Sam, kuyu suyu için şunu yapabilirsin. En ucuzu dan 5 filtre seti al. Filtrelerden ilk dördü kaba filtre olsun, sonuncuya carbon koydur. Kuyu suyunun depolandığı depoyada tablet klor at, 20 ton suya bir tableti yanlış hatırlamıyorsam, 400 tabletlik paketi 100-159 TL yi geçmez. Ben yazlıkta bu şekilde idare ediyorum 

teşekkürler öneriye ama sitede oturuyorum, kendime münhasır su depom filan yok yani işte musluğa geleni modere edeyim dedim. gerçi şimdi kuyu bozulmuş, şebekeye çevirdiler gene düzeldi sayılır suyun tadı. neyse artık yedek olmuş diyelim.

1:15 rofl

Sosyal ağlarda paylaş

Saf Su içilmez arkadaşlar yapmayın etmeyin. 

Konu ile ilgili de biz de su arıtma cihazı taktırdık. Valla sürekli eve su taşımaktan bıktığımızdan tabi biraz da. Biraz pahalıya geldi ancak Life Flo taktırdık. Bakalım şimdilik memnunuz. Ama tabi dışarıdaki içtiğimiz paketli sular gibi tatlı bir su beklememek lazım. Hatta bana başta baya sert geldi de tadı ek bir filtre ile tadı da yumuşattık.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...