Jump to content
Bone

ölü bölümler

Öne çıkan mesajlar

§ 08 Kas 2019, 22:32

bazı bölümler var, Soldat gibi, Lineage II gibi, bir ara oynanan ama şimdi kimsenin cevap bile yazmadığı bölümler. bunları Arşiv'e atsanız, en azından ana sayfadaki bölüm kalabalığının da önüne geçer. tşk kib.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Kas 2019, 00:22

en güzel boykot o bölümlerden 15 yıllık naftalinli topikleri necrolamak sdf.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Kas 2019, 03:25

forum oldu be 😕

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Kas 2019, 15:11

soldat ve lineage 2 bölümlerini arşive kaldırdım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2019, 03:05

belediye çalışıyor. teşekkürler dyna.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2019, 05:13

Soldat demişken Chemical napıyo ya?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2019, 05:31
14 saat önce, DynamicK dedi ki:

soldat ve lineage 2 bölümlerini arşive kaldırdım

Abi Genel Moderasyon'da bütün ana sayfa için olanını yazmıştım ben, aylardır görmüyorsun yav. Buraya da koyayım belki görürsün sdf,

On 20.05.2019 at 10:37, -Deno- dedi ki:

Ya ne dicem, 60 tane kategori var beyler şu an ana sayfada. 60. Altmış. Fucking 60.

Hadi eskiden istediğimiz kategorileri görüntülüyorduk, şimdi o da yok. Gelir gelmez belli değil bu özellik, ama şu sayıyı azaltalım bence. Bazı kategorileri başka bir kategori altına alalım, yılda 3 - 4 mesaj atılan kategorileri sallayalım arşive. Aion'lar, Lineage'ler, Soldat'lar, SWTOR'lar falan duruyor yani. Programlamayı atalım Donanım-Yazılım'ın altına mesela vs.

Hatta üşenmeden şöyle bir şey yapayım;

Yönetici Alanı

- Genel Moderasyon

Paticik.com

- Paticik.com

- Yeni Gelenler

- Yeni sistem geliştirmece (bunu atalım Paticik.com altına, ilk 1-2 ay dönen tartışma artık azaldı forum oturduğu için)

Pati Tech

- İnternet

- Donanım & Yazılım

- Mobil Cihazlar

- Programlama (Donanım & Yazılım'a atılabilir)

- Bilim Teknik

- Crypto Currency

Pati Zone 

Eğlence

- Çizgi Dünyası (Vizyon altına girebilir aslında bu kadar dizi/film orda konuşuluyorken, ama hem açılan topic'lerin fazla olabilmesi hem de weeb'lerin linç etmesinden kurtulmak için kalsın)

- Vizyon

- Müzik

- Konu Dışı (Konu Dışı ve Kişisel'in merge edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Kişisel meseleler zaten bu kadar kategori arasında otomatik olarak konu dışı kalıyor. Ayrı bir 'Kişisel' kategorisine ihtiyaç var mı?)

İlgi Alanları

- Karalama Defteri 

- Masaüstü

- Tarih

- Görsel sanatlar (Bence Karalama Defteri içine girebilir. Edebiyat ve Görsel Sanatlar gibi bir kategoriye dönüşebilir)

Yaşam

- Gündem

- Kişisel (Yukarıda bahsettiğim gibi Konu Dışı içine girebilir)

- Eğitim

- Pati pet

- Gezdim tozdum

Pati-Do

Tutorials

- Buluşma-Event (Artık eskisi gibi buluşma dönmüyor, dönecekse de Whatsapp üzerinden vs. yürüyor. Gezdim Tozdum ile birleştirilebilir bu da bence)

- Pazar Alanı

Spor

- Futbol

- Basketbol

- Patinaj

- Spor Genel

Oyunlar

- Bilgisayar oyunları

- Konsol

- Diablo 3 (neden bu dandirik oyunun kendine ait bir başlığı var mesela dsfd. Bence bunun da Bilgisayar Oyunları içinde ayrı bölümü olabilir de neyse)

- FPS

- Moba

- Oyun fotoromanları (Sallayın abi bunu bir bölümün içine. Bilgisayar oyunları iyidir işte.)

- Kart ve kutu oyunları (Masaüstü ile birleştirilir. Hem masaüstü hem kart ve kutu oyunları gereksiz bence)

- UO Scriptsharing (Ultima'nın altına girse mesela? Hiç girmediğim bir bölüm bu, baya da bir mesaj dönmüş ilginç bir şekilde. Ama eski popülerliği yok gördüğüm kadarıyla)

MMORPG Genel (asıl kıyımın olması gereken yer)

- MMO Genel

- WoW

- Ultima Online

Bu kadar abi bu kategori. Geri kalan her şey rahatlıkla atılır MMO genel ya da arşive. 13 tane bölüm var burda lüzumsuz. Lüzumsuzdan kastım ana sayfada olmayı gerektirmeyen tabi, yoksa SWG'yi ben de ana sayfada görmesem üzülürüm ama facts yani.

Paticik.com Oyun Sunucuları (lol really?)

- Soldat (çöööööp)

- Starcraft (Baktım mesajlara, 2019'da açılan topic yok, mesaj desen baya az. 2018'de açılan 2 topic var, bir tanesi zaten bir reply almış. Gönderin abi bunu da başka bir bölüme)

- Pati UO (bu da girer Ultima Online altına)

Diğer

Garbage 

- Arşiv

Yazarken yoruldum lan sfsdf. Yanlış saymadıysam bu şekilde 60'dan 34'e falan düşüyor. Bence epey rahatlatır anasayfayı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2019, 05:41

İnternet, Donanım/Yazılım, Mobil Cihazlar bölümlerini "İnternet & Bilişim" diye birleştirebiliriz aslında, zaten aşırı aktif bölümler değiller. Tekrar aktifleşirlerse ayırırız.

Pati Serverlarını komple arşivleyebiliriz.

Geri kalan yorumlarında da katılıyorum Deno'ya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2019, 05:47

denoya kalırsak hapı yuttuk

çizgi dünyası, donanım, mobil vs birleştirme daha bir sürü yanlış yorum var, girmiyorsanız girmeyin abi niye düzenlemeye bu kadar meraklısınız, arşivlik eski oyunlar olabilir belki

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2019, 05:55

Çizgi Dünyası'na kalsın böyle demiş zaten. Ki kalması lazım bence de. 

Mobil vs birleştirme bence yanlış değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2019, 06:34

Denoya katılıyorum güzel crunch olur bu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2019, 14:59

birlestirmek yerine arsive atmak mantikli. bakicam

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2019, 15:13

yeni sistem geliştirmece, paticik'in içine atılmalı katılıyorum.
programlama, donanım-yazılım'ın içine atılmasın ama donanım ve yazılım ayrı ayrı olsun ve programlama, yazılım'ın içinde olsun.

bunların haricinde mmo'yu iyice temizlemek lazım zaten ben de yazmıştım daha önce.
oyun sunucuları bölümü de kalksın işte, yeter.

ha bir de kişisel aslında dışarıya kapalı yapılsa olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Kas 2019, 07:07
On 11.11.2019 at 08:47, Fistan dedi ki:

denoya kalırsak hapı yuttuk

çizgi dünyası, donanım, mobil vs birleştirme daha bir sürü yanlış yorum var, girmiyorsanız girmeyin abi niye düzenlemeye bu kadar meraklısınız, arşivlik eski oyunlar olabilir belki

Moderasyon arkamda, bizi durduramazsınız. Seni de arşive kaldırıcam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...